Štítek: Jak vybrat herní notebook

Jak vybrat notebook?

Výběr přenosného počítače je poměrně náročný, možná stejně náročný jako výběr automobilu. Současný trh okupuje nepřeberné množství značek, které se snaží koncové spotřebitele zaujmout poutavými reklamními spoty. Nicméně rozhodující by pro vás neměl být marketingový tah konkrétního výrobce. Zaměřit byste se měli především na parametry, které by měly uspokojit vaše potřeby a požadavky.

Alienware představil nové špičkové herní notebooku pro vášnivé hráče

Alienware představil nové špičkové herní notebooku pro vášnivé hráče

Na veletrhu E3 v Los Angels se prezentuje i značka herních zařízení Alienware, která spadá pod firmu Dell. A právě Dell zde představil nové modely herních počítačů Alienware 14, 17 a 18, přičemž jejich označení odpovídá úhlopříčce displeje. Tělu nových Alienware notebooků dominují hliník a hořčíkové slitiny, díky čemuž by počítače měly nabídnout zvýšenou odolnost.
Jaký herní notebook vybrat na prázdniny

Jaký herní notebook vybrat na prázdniny

Akční stealth akce Splinter Cell: Blacklist. Revoluční GTA V, na které celá hráčská obec čeká jako na spasení. Páté rozšíření fantasy MMORPG ze Středozemě LOTR Online: Helms's Deep. Tyto dlouho očekávané herní pecky a mnoho dalších novinek má vyjít o prázdninách.
Nahoru