Štítek: iPhone SE

red-iphone

Apple dnes představil nové produkty

Apple dnes v dopoledních hodinách odstavil Online Store na svých oficiálních stránkách, protože na ně přidával nové produkty. Ve svých tiskových zprávách i v samotném internetovém obchodu představil 9,7palcový iPad, speciální edici červeného iPhonu 7, silikonové a kožené kryty pro iPhone 7 a řemínky pro Apple Watch.

iphone-01

iPhone oslavil 10. narozeniny

Steve Jobs dne 9. ledna 2007 představil úplně první iPhone, který popsal jako zařízení tři v jednom. Jednalo se o širokoúhlý iPod s dotykovým ovládáním, revoluční mobilní telefon a průlomové internetové komunikační zařízení. Ale od svého prvního odhalení prošel iPhone nemalými proměnami.

jailbreak uvod

Luxusní obleky na iPhone SE ze safíru, karbonu a dřeva

Luxusní značka Feld & Volk představila devět designů zadního těla pro čtyřpalcový iPhone SE. A k výrobě byly použity specifické materiály, jako safír, karbon či dřevo v různých barevných odstínech.

apple-iphone-se

iPhone SE se dostává na sklady prodejen

Hlavním tématem konference Keynote, která se konala 21. března 2016, byl nový čtyřpalcový iPhone SE. Vzhled je totožný s iPhonem 5s, nicméně uvnitř těla se nachází výkonnější procesor A9 a koprocesor M9. Značného zlepšení se dočkal také zadní fotoaparát, který nově disponuje 12 megapixely a dokáže natáčet videa v rozlišení 4K. Předobjednávky v České republice byly spuštěné dne 29. března 2016. A na sklady se dostávají telefony už dnes.

Screenshot_1

Společnost Apple představila nový iPhone, iPhone SE bude stát ,,pouhých“ 12 999 korun

Jak už všichni víte, dnes proběhla v kampusu Apple v Curpentinu speciální událost, která měla odhalit nový iPhone SE. A taky se stalo, nový iPhone SE bude mít 4″ displej. Společnost Apple také mile překvapila cenou, v České republice se bude nový iPhone SE oficiálně prodávat za ,,pouhých“ 12 999 korun u varianty 16 GB a 16 190 korun u varianty 64 GB a bude dostupný ve 4 barevných variantách – Silver, Space Grey, Gold a Rose Gold.

Nahoru