Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: iphone 7 plus

VIDEO: Úžasná kopie iPhone 7 Plus Jet Black jen za 1 780 korun

V asijských zemích se společnosti snaží napodobovat různé chytré telefony, přičemž hlavním terčem se stávají produkty cupertinské společnosti Apple. Většina kopií je okem rozeznatelná od originálního zařízení. Nicméně nyní zahraniční YouTube kanál EverythingApplePro zveřejnil video představující Googlephone i7 Plus 5.5inch v barevném provedení Jet Black. Jedná se o věrnou kopii iPhone 7 Plus.

Apple natočil reklamu na iPhone 7 v České republice

V minulém týdnu společnost Apple vydala reklamní spot na iPhone 7 a iPhone 7 Plus zobrazující příběh Romea a Julie. Scéna se první odehrává na zámku, ale poté se přesouvá do divadla, kde pyšný otec natáčí představení své dcery na iPhone 7 Plus.

Apple uvolnil aktualizaci iOS 10.1

V úterý 25. října 2016 společnost Apple uvolnila pro širokou veřejnost první významnou aktualizaci operačního systému iOS 10. Hlavním vylepšením je režim Portrét, který ocení majitelé 5,5palcového iPhonu 7 Plus.

Chtěli do Číny propašovat přes 400 iPhonů 7 v hodnotě 10,9 milionů korun

V pátek 16. září 2016, kdy byl zahájen oficiální prodej vlajkových lodí společnosti Apple, čínská hraniční kontrola v Šen-čenu zadržela celkem 400 iPhonů 7 a 7 Plus. A někteří jedinci si iPhony uvazovali kolem pasu a kotníků.

Tento muž letěl z Bangkoku do Sydney a vyčkával v dešti 18 hodin, aby si koupil iPhone 7

Attapon Thaphaengphan cestoval z Bangkoku do Sydney, neboť si chtěl koupit iPhone 7 v den jeho vydání. Tento ctižádostivý třicetiletý muž se do řady před obchod Apple dostavil ve čtvrtek kolem 14:00 hodin. Vyčkávání v chladném a deštivém počasí ho neodradilo. A navíc si celý výlet zdokumentoval a sdílel ho se svými přáteli na sociální síti Facebook.

Apple oficiálně představil iPhone 7 a iPhone 7 Plus

Ve středu 7. září 2016 se konala konference Keynote 2016, na které společnost Apple oficiálně představila tolik očekávané nástupce iPhonu 6s a iPhonu 6s Plus. Propracovanější kamerový systém, lepší výkon baterie, impresivní stereofonní reproduktory, jasnější a barevnější displej, voděodolnost. A to je jen krátký výčet toho, co si můžete od modelů iPhone 7 a iPhone 7 Plus slibovat.

Apple oficiálně oznámil, kdy představí iPhone 7

V několika posledních týdnech se spekuluje o přesném datu, kdy kalifornský gigant představí tolik očekávaný iPhone 7. A konečně, společnost Apple rozeslala oficiální pozvánky na keynote, která se bude konat ve středu 7. září 2016 v 10:00 PST, tedy v 19:00 našeho času. Konference se odehraje opět v budově Bill Graham Civic Auditorium v San Franciscu v Kalifornii.

iPhone 7 Pro nebude

Japonský server Mac Otakara cituje své spolehlivé zdroje, podle kterých společnost Apple představí pouze dva modely, a to konkrétně 4,7palcový iPhone 7 a 5,5palcový iPhone 7 Plus. Předpokládaná třetí varianta označovaná jako iPhone 7 Pro, která měla disponovat duální kamerou a Smart Connectorem, nebude.

iPhone 7 bude mít pravděpodobně 3GB RAM

Analytik z KGI Securities – Ming-Chi Kuo – už dvakrát tvrdil, že 5,5palcový iPhone (předběžně označovaný iPhone 7 Plus), bude osazen 3GB RAM pro zlepšení výkonu. A nyní se ozývá server DigiTimes, který tuto spekulaci potvrzuje.

Video, které představuje iPhone 7

Čím více se blíží oficiální představení iPhonu 7, které se předpokládá začátkem září, tím více se objevuje spekulativních fotografií a videí. A nyní se objevilo plnohodnotné video, které představuje model iPhone 7 se 4,7palcovým displejem.

Nové CAD rendery iPhonu 7 zobrazují další detaily

Zbývají ještě tři měsíce, než společnost Apple oficiálně představí iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Stále se objevují spekulativní informace o tom, jak by měl budoucí iPhone vypadat. Nejnovější CAD rendery zveřejněné na čínské sociální síti a sdílené francouzskou webovou stránkou NEW dávají bližší pohled na možnou konstrukci smartphonů.

Unikly ceny nového iPhonu 7! A možná se objeví i model Pro s 256GB úložištěm

Údajný ceník pro nadcházející sérii Apple iPhone 7 naznačuje, že se objeví vedle klasických modelů také high-end model. Příznivci kalifornské značky by tak mohli sáhnout dokonce po propracovaném modelu Pro s úložištěm o velikosti 256 GB.

Společnost Apple zahájila výrobu iPhonu 7. A jako překvapení připravuje i třetí verzi iPhone 7 Plus Premium

Předpokládalo se, že americká společnost Apple představí opět dvě verze telefonů iPhone. Dvojici by telefonů (klasický model s 4,7“ úhlopříčkou a větší model s 5,5“ úhlopříčkou) by měl doplnit ještě třetí model s označením „Plus Premium“. Ačkoliv se spekulovalo, že třetí varianta s dvěma čočkami fotoaparátu bude označená jako „Pro“, poslední zprávy tyto spekulace vyvrací. Apple s notoricky známým logem nakousnutého jablka nabídne duální kameru u všech 5,5“ modelů.

iPhone 7 údajně nebude mít Smart Connector

Každý týden se objevují zajímavé informace o specifikacích a funkcích očekávaného iPhonu 7. Významní analytici se shodují, že nový model společnosti Apple bude mít duální fotoaparát a nebude mít 3,5mm Jack pro sluchátka. A portál MacFan zveřejnil údajné schéma budoucího iPhonu 7, které naznačovalo přítomnost Smart Connectoru v zadní části. Nicméně Mac Otakara nyní naznačil, že nakonec jablíčková společnost od Smart Connectoru upouští.

Nahoru