Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: iPhone 6s Plus

3D touch míří na Android

Hlavní novinkou letošního iPhone 6s a 6s Plus byla funkce 3D touch, která rozpozná sílu stlačení obrazovky. Je to věcička skutečně šikovná, a tak není divu, že netrvalo dlouho a funkce už míří také na Android. Tedy zatím ne úplně oficiálně, ale s pomocí jednoduchého triku to na některých telefonech jde.

Sečteno, podtrženo: Nejlepší smartphony na světě

V posledních měsících byl trh se smartphony obohacen o nové kousky. Apple uvedl na trh dva nové modely iPhonů, Google představil smartphony Nexus. Ať už jste příznivec platformy iOS či Android, existuje mnohem více možností než Nexus a iPhone. V následujících řádcích vám představíme chytré telefony, které současný trh nabízí.

Samsung bojoval proti iPhonu 6s polštáři a peřinami

Trolling Applu je pro Samsung určitě zábavným koníčkem. Informovali jsme vás už o mnoha reklamách, na kterých bylo jasně vidět, že poukazují na nedostatky iPhonu. V pátek, kdy se začaly ve…

V USA budou iPhony meškat kvůli papežovi, v Číně je vyhlášená masturbace za iPhone

V USA se doručení nových iPhonů protáhne o několik dní, neboť některá města navštíví ve dnech 22. září až 27. září papež. Společnost UPS, která má na starosti rozvoz iPhonů, oznámila, že se v souvislosti s návštěvou papeže v New York City, Washingtonu, D.C. a Philadelphii může opozdit doručení zásilky. Na druhém světadíle čínská spermabanka nabízí za pravidelné dárcovství částku, která se rovná ceně nového iPhonu.

Chcete mít iPhone 6s dříve než bude dostupný v Česku?

První majitelé se svých iPhonů 6s dočkají už tento týden v pátek. Do Česka ovšem dorazí o pár týdnů později, O2 v komentářích na Facebooku prozradilo, že by to mělo být v pátek 23. října. To je dlouhá doba, mnoho fanatických Apple fanoušků jistě nebude chtít čekat. Co s tím?

Apple opět pokořil rekordy v předobjednávkách nového iPhonu, kolik se už prodalo?

Apple již před lety obsadil pomyslný trůn trhu s chytrými telefony. A to, že si své místo po právu zaslouží, ukazuje i v nových statistikách předobjedávek nového iPhone 6s a 6s Plus. Můžeme už dopředu říci, že Apple opět pokořil další rekord!

Kolik bude stát nový iPhone 6s a 6s Plus v České republice?

V loňském roce základní verze iPhone 6 se 16GB úložištěm vyšel v Německu, Francii a Itálii na 699 eur (cca 18 900 Kč). Nyní jablíčková společnost v těchto zemích zdražuje a nové iPhony seženete za 739 eur (cca 19 980 Kč).

Apple Keynote: iPhone 6s, iPad Pro, iPad mini 4 a spousta dalších novinek

Nezůstaneme „pouze“ u iPhonů 6s a 6s Plus a iPadu Pro, neboť konference přináší i další zajímavosti.

iPhone 6s: Místo Force Touch nabízí 3D Touch

Společnost Apple připravuje nejnovější konferenci, která se odehraje v divadle Billa Grahama. Mysleli jste si, že o novém iPhonu 6s už víte veškeré základní informace? Potom vás překvapí novinka, že iPhone 6s nabídne místo předpokládaného Force Touch displeje 3D Touch displej.

iPhone 7 by mohl být super tenký

Zítřejší Apple keynote, na kterém bude představen iPhone 6s, už je za dveřmi a my už přinášíme předpovědi o iPhonu 7. Jednou z nich je i skutečnost, že iPhone příštího roku bude abnormálně tenký.

iPhone 7 bude v září a prý se dočkáme i zmenšené verze iPhone 7c

Loni Apple poprvé v životě zveřejnil dva nové telefony v různých velikostech – iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Zprávy z Asie teď tvrdí, že letos se bude zase zmenšovat. A prý se dočkáme koncem září.

Nahoru