Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: iPhone 5C

Jaké jsou rozdíly mezi iPhone 5, iPhone 5s a iPhone 5c?

Zdánlivě podobné tři modely z dílny Apple se v mnoha ohledech liší, přičemž někteří uživatelé chytrých telefonů s notoricky známým logem nakousnutého jablíčka by se rádi o rozdílech dozvěděli více informací. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili podstatné odlišnosti, které mezi modely iPhone 5, iPhone 5s a iPhone 5c existují.

Kulka se zastavila o iPhone 5c

Určitě znáte někoho, kdo tvrdí, že by bez svého iPhonu nepřežil. Můžete se mu vysmívat, ale věřte nebo ne, jeden pětadvacetiletý Brit to může tvrdit naprosto oprávněně. Kdyby se výstřel z brokovnice z velké části nezastavil o jeho iPhone 5c, asi by tu dnes už nebyl.

Apple vám dá dárkovou poukázku za jakýkoliv starý mobil nebo počítač

Už minulý týden jsme vás informovali o tom, že Apple plánuje dávat dárkové poukázky i za jiné telefony než iPhony. V roce 2013 začal odměňovat lidi za iPhone 4S, aby si koupili novější variantu. Teď je to ale poprvé, co se tento program vztahuje na všechny modely mobilních telefonů. A také na počítače.

iPhone 5 a iPhone 5C u nás v prodeji od 25. října

iPhone 5S a iPhone 5C jsou na největších trzích v prodeji již od 20. září. A nevědělo se, kdy se dostane na ty méně významné trhy – tedy i na ten náš. Včera ale bylo oznámeno, že 25. října se jich dočká dalších 35 zemí. A mezi nimi je i ta naše.

Analytici: Během víkendu se prodá 5 – 8 milionů iPhonů

Analytici: Během víkendu se prodá 5 – 8 milionů iPhonů

Analytici se domnívají, že nově představené iPhony budou mít opravdu velký úspěch. Podle nich by totiž Apple během tohoto víkendu mohl prodat více iPhonů než v roce 2012. Ale ne zase o moc.
iPhone 5S vs iPhone 5C: Který si vybrat?

iPhone 5S vs iPhone 5C: Který si vybrat?

Pokud přemýšlíte o zakoupení nového iPhonu, tak poprvé si budete muset vybrat mezi dvěma možnostmi - mezi iPhone 5S nebo levnějším iPhone 5C. Nelze jednoznačně určit, který telefon je pro vás lepší,protože to záleží i na vašich preferencích. Nicméně mezi těmito 2 modely je relativně dost rozdílů, a proto vám přinášíme srovnání obou modelů.
9 věcí, které iPhone 5C připomíná

9 věcí, které iPhone 5C připomíná

Apple představil novou levnější variantu iPhonů s názvem 5C, která je dostupná v pěti barvách - růžová, zelená, žlutá, modrá a bílá. Kromě toho je propagován se svým speciálním pouzdrem, které je taktéž dostupné v pestrých barvách. Rovněž obsahuje díry, takže se dá barevně sladit s vašim iPhonem. Mnoha lidem ale připomíná něco jiného...
Podrobnosti o nových iPhone 5S a 5C

Podrobnosti o nových iPhone 5S a 5C

Úterní tiskovka Applu nám přinesla dvě nové zařízení, které jsme očekávali. Na této relativně malé akci Apple nahradil iPhone 5 z minulého roku za dva nové modely: iPhone 5C, který má plastový kryt a vyniká svoji nízkou cenou a iPhone 5S, který patří mezi nejmodernější smartphony.
Čtyři změny na novém zlatém iPhonu

Čtyři změny na novém zlatém iPhonu

O tom, co Apple představí na svém novém iPhonu, se mluví už nějakou dobu. Některé zvěsti a uniklé fotografie tvrdí, že iPhone 5S bude k dispozici ve stříbrné a zlaté „champagne“ barvě. Slavnostní barevná provedení jsou pro společnost, která se vždy předtím soustředila spíše na inovativní technologie než na nejžhavější barevné trendy, trochu netypická. Lidé jsou tak pochopitelně nervózní z toho, co všechno ještě Apple na svém dalším telefonu změní.
Zhlédněte fotografie očekávaného zlatého iPhonu

Zhlédněte fotografie očekávaného zlatého iPhonu

S velkou událostí Apple, které se dočkáme v září, se není čemu divit, že se ohledně iZařízení vynořila velká vlna spekulací. Nedávno AllThingsD neoficiálně potvrdil plán Apple vydat iPhone 5S ve zlaté/šampaňské barvě. Teď se podařilo získat fotografie ve vysokém rozlišení, které tyto zvěsti skutečně potvrzují.
Známe vzhled a předběžnou cenu iPhonu 5C

Známe vzhled a předběžnou cenu iPhonu 5C

Zdá se, že nová várka kvalitních fotografií konečně definitivně potvrzuje všechny ty zvěsti o očekávaném iPhonu 5C, polykarbonátové/plastové verzi vlajkové lodi společnosti Apple, jejíž odhalení je plánované ještě letos.
Unikly fotografie odhalující iPhone 5C

Unikly fotografie odhalující iPhone 5C

Spekuluje se o tom, že levná verze plastového iPhonu by mohla nést označení "iPhone 5C". Přestože doposud není nic úplně jasné, na čínském fóru se už objevila dokonce fotografie zobrazující část plastového krytu.
Nahoru