Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: iPad Mini

Xiaomi Mi Pad: Vážný soupeř iPadu mini

Poté, co se Xiaomi podařilo rozvířit vody na trhu smartphonů, se snaží svůj úspěch zopakovat i s tablety. Se svým Mi Padem míří docela vysoko. Rozhodně nechce konkurovat tabletům s Androidem, se svými high–endovými funkcemi má blíže k iPadu mini.

PŘEDSTAVUJEME: AirVR – Virtuální realita na vašem iPadu

Asi netřeba představovat Oculus Rift, brýle které vám umožní ze hry vytvořit realitu. Tato věcička však není nejlevnější a již nyní se začínají objevovat levnější a možná i praktičtější alternativy. Jako konkrétní příklad můžeme uvést technologii AirVR, díky které může být váš iPad mini nebo iPhone 6 Plus jakousi bránou do virtuální reality.

Time2Quest: Hra z ulic Prahy, která vás bude bavit

Když si dneska chceme něco zahrát, obvykle si prostě sedneme k počítači. A věřili byste, že to i v dnešní době jde ještě jinak? Ano, jde. Úplně bez techniky sice ne, ale v nově představené hře jde o využití techniky, vlastního mozku a zároveň o příjemně strávený čas venku s přáteli.

Tisková zpráva: Exkluzivní individualizovaná úprava designu iPhonů a iPadů mini pod značkou Rarus Exclusive

Exkluzivní individualizovaná úprava designu iPhonů a iPadů mini pod značkou Rarus Exclusive Přizpůsobte si svůj iPhone stylu svého života Praha, 19. května 2014 – Společnost Rarus (www.rarus.cz), která dříve působila…

10 let Apple pozvánek na důležité události

Apple je obvykle dost málomluvný o tom, na čem pracuje, ale nikdy nás ohledně toho, co přijde, nezapomíná pořádně napínat a škádlit. Od nenápadných slovních hříček k pečlivě vybraným snímkům – takhle Apple odkrývá podrobnosti o svých budoucích produktech přímo na pozvánkách, které pro každou událost vytváří.

Apple prý testuje iPhone a iPad s větším displejem

Apple prý testuje iPhone a iPad s větším displejem

Společnost Apple prý momentálně testuje svá zařízení iPhone a iPad vybavená větším displejem než jejich předchůdci. Tuto zprávu přinesl The Wall Street Journal s odkazem na funkcionáře asijských dodavatelů Applu.
Jaký tablet si vybrat na Vánoce? A na kterém se vám budou nejlépe číst knihy?

Jaký tablet si vybrat na Vánoce? A na kterém se vám budou nejlépe číst knihy?

Hitem těchto Vánoc jsou tablety. Právě univerzálnost tabletů z nich dělá skvělý tip na vánoční dárek. Plánujete si i vy na Vánoce koupit tablet? Nabízíme vám několik rad, na co si dát při výběru pozor.

Podíl iPadů na světovém trhu se zmenšuje

Podle analytické společnosti IDC byl podíl tabletů iPad společnosti Apple na světovém trhu ve III.čtvrtletí tohoto roku 50,4 %. Přitom trh tabletů vyrostl během čtvrtletí o 49,5 %. Podíl tabletů společností Samsung, Amazon a Asus se naopak prudce zvýšil.

Výrobní cena iPadu Mini je mnohem nižší než prodejní

Náklady, které společnost Apple platí za komponenty do iPadu Mini, jsou přibližně 188 dolarů u modelu s 16GB pamětí. Podle analýzy IHS Suppli a All Things Digital je nejdražší částí displej o rozměru 7,9 palce, který stojí kolem 80 dolarů.

Novináři jsou rozčarováni displejem iPadu Mini

Někteří novináři dostali možnost se vyjádřit k novému tabletu Apple iPad Mini před začátkem jeho prodeje, který je stanoven na zítra. Kladně se vyjadřují ke kvalitě výrobku, ale nespokojení jsou s menším rozlišením obrazovky tabletu, které je nižší než u rozměrnějších modelů.

Při prezentaci nových mobilních zařízení klesla hodnota akcií Apple

Společnost Apple představila nový iPad Mini a další mobilní zařízení, ale akcie se obchodovaly za hodnoty až o 2,9 % nižší. Reakce investorů tak vyjadřuje patrně obavu z možného přecenění příjmů Apple z těchto nových výrobků.

Nový Nexus 10 bude mít vyšší rozlišení obrazovky než iPad

První zmínky o novém tabletu Nexus 10 se objevily hned několik dní po představení tabletu Google Nexus 7, který udivil svojí nízkou cenou a výbornými technickými parametry. Nyní existují již přesné charakteristiky, jak by měl nový Nexus s displejem 10 palců a vyráběný společně se Samsungem vypadat.

Společnost Apple chce do konce roku prodat 10 milionů Mini iPadů

Nový iPad Mini se má představit až 17.října, ale Apple již rozesílá pozvánky a stanovuje si kritéria prodejnosti. Na internet také pronikly nové fotografie před oficiálním představením.

Začala výroba komponentů k tabletu iPad mini

Technologické společnosti z Asie začaly pro Apple výrobu dílů pro kompletaci iPadu mini, který se očekává již tento měsíc. Názvy iPad mini a iPad air nejsou oficiální jména nových tabletů a jsou používána jako pracovní v médiích. Nicméně iPad s 7,85 palcovým displejem bude skutečně obsahovat jméno mini, ale přesný název zatím není znám.

Společnost Apple představí novinky dne 12. září

Na tiskové konferenci se má objevit několik novinek a mezi nimi očekávaný iPhone 5. Pozvánka je graficky znázorněna číslem dvanáct a stín připomíná číslici pět. Uvedeno je, že „ It´s almost here“. Už je skoro tady. Kromě toho se očekává představení tabletu iPad Mini a možná také dalších novinek. Prodeje by měly začít 21. září.
Nahoru