Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: iOS 6

OBRAZEM: 20 skvělých meme o smartphonech

Určitě všichni víte, co jsou to meme. Ano, jedná se o ty obrázky s vtipným komiksem, které na internetu vidíte snad všude. Pravděpodobně jste narazili už i na některé, kterým jste se smáli ještě tři dny. A spousta takových se dá najít i o těch našich milovaných krabičkách, které nedáme z ruky. Máme tu meme o smarpthonech.

Povedená animace, která ukazuje rozdíly mezi iOS 6 a iOS 7

Povedená animace, která ukazuje rozdíly mezi iOS 6 a iOS 7

iOS 7 už není žádná novinka a kontroverzní dohady a názory, zda je lepší nebo horší než předcházející verze, už snad máme za sebou. Jedno je ale jisté. Teď je tady takový, jaký je, a nic s tím už nenaděláme. I pokud se vám nelíbí, nezbývá vám nic jiného, než se s tím smířit.
Evoluce iOS

Evoluce iOS

Nemyslíte, že s příchodem iOS 7 přichází i ten správný čas na to, abychom si zopakovali, jak se mobilní platforma Applu od roku 2007 vyvíjela? Od „přejeďte pro odemknutí“ až k Siri, tento software zavedl v průběhu let desítky zajímavých a revolučních změn.

Společnost Apple zaplatila švýcarské železnici 21 milionů dolarů

Nedávno vznikl skandál v souvislosti s uvedením nového operačního systému iOS 6 mezi společnostmi Apple a švýcarskou federální železnicí SBB. Představitel SBB v září 2012 sdělil, že Apple zkopírovala vzhled jejich hodinek a obvinil ji z porušení autorských práv.

Google Maps má nyní funkci Street View

Po problémech s Apple Maps na novém smartphonu iPhone 5 využívá Google problémů konkurenta a vydává další verzi své kartografické služby Google Maps. OS Android tak získal další náskok před iOS 6.

Apple uvedla na trh operační systém iOS 6

Nahrát si mohou nový operační systém vlastníci smartfonů iPhone 4, 4S a 3GS, tabletů iPad druhého a třetího pokolení a také multimediálních přehrávačů iPod touch čtvrtého pokolení. Nový iPhone 5 bude mít iOS 6 předinstalován.

Společnost Apple představila iPhone 5, který zklamal očekávání

V Yerba Buena Center v San Francisku byl včera uveden na trh iPhone 5. Nový smartfon je celý ze skla a hliníku a je proto o 20 % lehčí než iPhone 4S. Váží 112 gramů. Tloušťka je také menší - 7,6 mm. Akcie Apple stouply pouze o 1 %, což je známka určitého zklamání nad malým množstvím změn a inovací.

Společnost Apple představí novinky dne 12. září

Na tiskové konferenci se má objevit několik novinek a mezi nimi očekávaný iPhone 5. Pozvánka je graficky znázorněna číslem dvanáct a stín připomíná číslici pět. Uvedeno je, že „ It´s almost here“. Už je skoro tady. Kromě toho se očekává představení tabletu iPad Mini a možná také dalších novinek. Prodeje by měly začít 21. září.

Společnost Apple nedosáhla předpokládaných příjmů

Společnost Apple měla výnos za kvartál 35 miliard dolarů oproti 28,6 miliardy dolarů o rok dříve, ale méně než se odhadovalo. Analytikové tvrdili , že dosáhne 37,2 miliardy dolarů. Čistý zisk za čtvrtletí činil 8,8 miliardy dolarů oproti 7,3 miliardy dolarů v minulém roce. Společnost Apple uvedla, že je nadšena rekordním prodejem 17 milionů tabletů za čtvrtletí.
Nahoru