Štítek: Inzerát

Bydlení u Zdeňka Macury? S Airbnb žádný problém!

Rostoucí popularitu sdíleného bydlení prostřednictvím služby Airbnb si pochvalují nejen cestovatelé, ale i samotní inzerenti. Domácí pohoda s familiárním chováním hostitelů namísto odosobněného přístupu hoteliérů je pro Čechy i cizince stále atraktivnější. Na tom by nebylo nic tak divného, občas se ale tímto způsobem můžete dostat až do postele známých osobností. Schválně, jestli už jste zaregistrovali nabídku bývalého partnera zpěvačky Ivety Bartošové Zdeňka Macury na byt Líbeznicích!

VIRAL: Žena prodává nevhodný vánoční dárek – fistovací pěst

Občas se pod vánočním stromečkem objeví nevhodné dárky. Jedna žena dostala od Ježíška černou fistovací pěst pro extrémně sexuální hrátky. Nicméně hned na Štědrý den zveřejnila inzerát, že chce fistovací pěst prodat jako nevhodný vánoční dárek. Důvodem ale není to, že by ji nechtěla použít. Důvodem je vysoké ego jejího přítele.

Luxusní inzerát na prodej bytu, který vás pobaví!

Na serveru bezrealitky.cz se objevil skutečně luxusní inzerát na prodej bytu v Praze – Záběhlicích. Autor si totiž s textem skutečně vyhrál. Vtipným způsobem popsal důvody prodeje bytu, jeho výhody i nevýhody a vše, co s sebou koupě tohoto bytu nese.

Chevrolet využil pro reklamu nápad novin z Harryho Pottera

Pamatujete na noviny z Harryho Pottera? Byly v nich pohyblivé obrázky. A vypadá to, že video v papírových novinách je v dnešní záplavě reklamy jedinou šancí, jak zaujmout zákazníky. Pohyblivých reklam totiž využívá stále více firem. Ne neustále, protože přece jenom je to finančně náročné, ale občas se taková zmínka objeví. A v nedávné době se přidal Chevrolet.

Aukce za všechny prachy: Prodává se česká advanced vylepšená verze Porsche 911

Na Aukru se občas objeví skutečně zajímavé inzeráty. Můžete tam pořídit cvičeného španělského slimáka, kolík na zabíjení upírů a zombie, 757 prázdných krabic od pizzy nebo arciveterána typu Porsche MG Ferrari. To poslední zní obzvlášť lákavě, že?

VIDEO: Která práce je nejtěžší na světě?

Přemýšleli jste někdy o tom, která práce je nejtěžší? Když přijdete večer unavení, lehnete si k televizi a uvaříte si nějakou rychlovku v mikrovlnce, možná máte pocit, že je to ta vaše. Ale kde si to ověřit? V tomhle videu to zjistíte. Ne, neprozradíme to. Nechte se pěkně překvapit. Tohle by vás totiž určitě nenapadlo.

Ztracený Boeing se našel. A dokonce dvakrát!

Nebudete tomu věřit, ale zatímco celý svět pátrá po ztraceném Boeingu 777, dva čeští vtipálci už ho zřejmě našli. Dokonce vám ho totiž nabízeli na prodej. Ano, nabízeli. Teď už totiž oba inzeráty zmizely. Že by byly oba Boeingy úspěšně prodány?

Kupte si český nebo slovenský hokejový tým za odvoz

Slovenský portál opět nabídl nevídanou položku, tentokrát se jedná o slovenský a český hokejový tým s všestranným využitím. Současný majitel preferuje rychlé jednání a dodává “Hlavně si je už odvezte”. Cena je tedy proto za odvoz (+ drobný příplatek majitele). Podle mého je to geniální nabídka, nemyslíte?

CTR (Click Through Rate, Míra prokliku)

Jedná se o procento uživatelů, kteří klikli na zobrazený odkaz či PPC inzerát z celkového počtu zobrazení. Tedy pokud ze 100 lidí, kteří reklamu viděli, kliknul na reklamu / odkaz…

CPM (Cost Per Mile, Cost Per Thousand)

Cena za (zpravidla) tisíc zobrazení inzerátu, model placení internetové inzerce, který nehledí na efektivitu. Velmi často je lepší použít CPC neboli placení za proklik.

Zajímavý web #95: Textastrophe – proč nevyužít toho, když někdo dobrovolně zveřejní své telefonní číslo?

Většina z nás si svoje telefonní číslo pečlivě střeží. Tedy aspoň ti, kteří již mají zkušenosti se situací, kdy je někdo, komu svěřili své číslo, začal až příliš často kontaktovat. A tak svá čísla často dáváme jen pečlivě vybraným lidem a nenabízíme je jako bonbóny kolemjdoucím nebo podezřelým chlápkům v baru. Zajímavé však je, že na inzerát, který někde vyvěsíme, číslo klidně napíšeme.

Nový nástroj pro reklamu: AdSense Direct

Google představil nový reklamní nástroj AdSense Direct. Ten umožňuje vydavatelům (tedy lidem zobrazujícím na svém webu reklamy) řídit přímo prodávané reklamy za pomocí jejich AdSense účtu.

2 v 1: Doma bude uklizeno a vy se pokocháte

Inzerát si dneska může podat kdekdo. Je jedno, zda něco hledá či nabízí. A je docela jedno, jak velká to bude blbost. A tak se třeba na Aukru prodávají krabice od pizzy a na Bazoši se nabízí nahý úklid.

Nejlepší inzerát na Renault Twingo 1,2 na Avízu

Jak se říká, opakování je matka moudrosti. A tak je třeba některé informace sdělit čtenáři ne dvakrát. Ale třikrát a následně to ještě vynásobit dvěma. K tomu si přidejte zapnutý Caps Lock, několik nezbytných vykřičníků, vzývání božstva (proboha) a umění popřít v následující větě tu předchozí. To je inzerát z Avíza. Čtěte a tedy proboha modlete se, ať to někdo koupí.

Nahoru