Štítek: Internetové celebrity

celeb-endorsements-hed-2015

5 milionů za příspěvek na Instagramu? Pro některé značky žádný problém

Instagramové celebrity si přijdou na stovky až tisíce dolarů za obyčejnou fotku, na které se chlubí nově pořízeným kouskem známé značky. To ale rozhodně není nic proti částkám, které si účtují skutečné hvězdy bulvárních plátků za pouhou jednu fotografii.

pemiK_uvod

PemiK: Můj web pořád padal jak chlapi při pohledu na výstřih Megan Fox

PemiK aka Petr Macko v 18 letech dokázal mnohým social media maniakům vytřít zrak. Je to internetový bavič. Říká si PemiK a je to také nadšený YouTuber, který si kolem svého jména vybudoval již docela věrnou skupinu fanoušků. A kdo ví, třeba nám tu v Česku roste druhý Kazma nebo Leoš Mareš.

kane-zipperman

Ukončil vztah pomocí meme a teď je díky tomu slavný

Sedmnáctiletý Kane Zipperman se stal doslova hrdinou sociálních sítí. Přítelkyně ho podvedla, ale chtěla ho zpátky. Jenže on byl nemilosrdný. Rozhodně jí druhou šanci dát nechtěl. A ještě jí to dal pěkně sežrat. Jejich konverzace se teď šíří po internetu, tak se pojďte také pobavit. A popřemýšlet. Je to vůbec reálné? Objevují se totiž názory, že si to Kane celé vymyslel, jen aby se stal slavným.

Facebook bude ověřovat totožnost známých osobností a pro firmy zavede Timeline

Facebook bude ověřovat totožnost známých osobností a pro firmy zavede Timeline

Facebook zavádí další novinky v uživatelských profilech. Tentokrát se ale týkají jen firem, celebrit a novinářů. Minulý rok Facebook přišel s možností odebírat veřejné příspěvky lidí, které nemáte v přátelích. Tímto přímo konkuruje Twitteru.
5 největších internetových osobností všech dob. Kolik kdo z nich vydělal?

5 největších internetových osobností všech dob. Kolik kdo z nich vydělal?

Asi každého z nás někdy napadla myšlenka, jak zbohatnout díky internetu, který nás obklopuje ze všech stran a jen tak se to nezmění. Né každý už ale má to štěstí, aby se mu to podařilo. Pojďme se podívat na 5 největších osobností, kteří to dokázali a díky kterým může být náš život daleko příjemnější a jednodušší.
Kterak si Dalai Láma přes internet pokecal s arcibiskupem

Kterak si Dalai Láma přes internet pokecal s arcibiskupem

Zní to neuvěřitelně? Že by vůdce tibetských buddhistů využil moderních technologií, aby vedl rozhovor s arcibiskupem? Přesně to se ale chystá. A poměrně nová sociální síť Google + z toho bude mít obrovskou reklamu. Podle všeho Google rád přesvědčuje celebrity a známé osobnosti, aby takto nepřímo přilákali na jejich sociální síť nové lidi.
Co se bude dít s Applem po smrti jejího zakladatele?

Co se bude dít s Applem po smrti jejího zakladatele?

Steve Jobs zemřel. To je zpráva, kterou můžeme všichni vidět v médiích. Steve Jobs zemřel, jaký byl Steve Jobs vizionář, kdo všechno ho měl rád, co všechno pro svět udělal. Jsou to sice mnohdy zajímavé informace, ale všechny fanoušky Apple jistě napadá jedna otázka. Co vlastně se společností Apple dále bude, když přišla o svého myslitele?
Přerušil studia, vyhodili ho z vlastní firmy, bojoval s nemocí – život Steva Jobse

Přerušil studia, vyhodili ho z vlastní firmy, bojoval s nemocí – život Steva Jobse

24. února 1955 se v San Franciscu narodilo dítě, které nemělo rodiče. Narodilo se jako nechtěné. Jeho matka ho dala k adopci a předurčila mu vysokoškolskou budoucnost. Chtěla, aby noví rodiče byli vzdělaní a zajištění. Chtěla, aby její dítě bylo vychováváno v rukou inteligentních lidí a v budoucnu samo vysokého vzdělání dosáhlo.
Nahoru