Štítek: iMessage

uvodka

Společnost Apple prohrála soud. Dohromady přijde o 942 miliónů dolarů.

Společnost Apple prohrála prozatím poslední kolo soudního sporu o patent bezpečného zasílání zpráv ve svých aplikacích. Celkem 942 miliónů dolarů – takovou částku bude společnost Apple muset zaplatit! Rozhodl o…

01

iMessage dostane největší aktualizaci všech dob

Mobilní operační systém iOS 10 nabízí celou řadu nových funkcí, přičemž největší změny se dotknou chatovací aplikace iMessage. Společnost Apple pomalu, ale jistě vytváří z iMessage mini sociální síť, která nabídne neuvěřitelné množství funkcí.

imessage

Jak psát iMessage na Androidu

Říkáte si, že nám přeskočilo? No jo, iMessage jsou sice odjakživa výmyslem Applu a fungují jen mezi zařízeními s iOS a OS X, ale jeden nápaditý programátor využil protokol Applu a vytvořil aplikaci na Android, která dokáže iMessage přijímat a posílat taky.

think_different_hi_rez-1280x960

Měkké „i“ proslavilo produkty Applu. Jak to vůbec začalo?

S otravným zvukem budíku vás každé ráno donutí vstát váš vesmírně šedý iPhone, podíváte se na poslední notifikace. Popř. si na přilepšenou pustíte nějakou hitovku z iTunes. Po chvíli přemýšlení, zda to má vůbec smysl, vstanete z postele. Vaše kroky místo do kuchyně směřují k pracovnímu stolu, kde jako první zapínáte svůj oblíbený iMac. Ten vás jako každý den mile přivítá a ukáže vám, co je ve světě IT nového. Přejdete do kuchyně, kde na stole leží nová generace iPadu, s ranní kávou si také přečtete denní tisk z pohodlí vašeho Apple zařízení.

iphone-5s

Co dělat, když jste přešli z iOS na Android nebo WP a nemůžete přijímat zprávy od uživatelů iPhonu

Minulý týden si jeden nespokojený zákazník stěžoval Apple. Tvrdil, že na svém novém telefonu Samsung nemůže přijímat zprávy od uživatelů iPhonu, protože jeho telefonní číslo zůstalo „uvězněno“ v iMessage v jeho starém iPhonu.

Příjmy mobilních operátorů z sms zpráv se prudce snižují

Uživatelé s připojením k internetu začínají stále méně používat sms mobilních operátorů. Odhad zatím ukazuje, že ztráty mohou celosvětově dosáhnout tento rok až 23 miliard dolarů a do roku 2016 až 56 miliard dolarů.
Nahoru