Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: IE

Firefox pro iOS vstupuje do betatestu

Vydání iOSové verze prohlížeče Firefox se nezadržitelně blíží, což není tak těžké odhadnout mimo jíné díky tomu, že Mozilla v posledních dnech ve velkém nabírá betatestery. V nedávno skončivším průzkumu byli zájemci…

Microsoft zřejmě pohřbí prohlížeč Internet Explorer

Jako bývalý uživatel internetového prohlížeše Microsoft Explorer můžu s klidným srdcem říci: “Konečně!”. Microsoft totiž učinil rozhodnutí – že svůj opravdu jediněčný internetový prohlížeč, který se setkává pouze s kladnými ohlasy (ironie musí být) již do nové verze Windows 10 nezařadí.

Microsoft zvažuje přejmenování IE. Chce ho zbavit nechvalné minulosti

Microsoft v současné době diskutuje o tom, že by přejmenoval svůj prohlížeč Internet Explorer. Ne, není to kvůli tomu, že by byl název zastaralý. A ani kvůli tomu, že spoustu starších lidí dost mate a oni si pak myslí, že internet otevřou pouze, když kliknout na ikonku Internetu Exploreru, a neuznávají jiné prohlížeče. Je to proto, že ho chtějí zbavit pošramocené pověsti, kterou si získal.

V Internet Exloreru odhalena kritická chyba, uživatelé Win XP mají smůlu

Minulý víkend Microsoft přiznal, že v Internet Exploreru je kritická bezpečnosti chyba, a že již se objevili hackeři, který se ji pokusili využít pří útoku na některé americké společnosti.

Pro IT pracovníky je stále číslem jedna Internet Explorer

Pro IT pracovníky je stále číslem jedna Internet Explorer

Nový výzkum významné firmy Forrester pohybující se v oblasti průzkumů ukazuje, že pro IT pracovníky v USA je IE stále prohlížečem s číslem jedna.
Twitter se chystá ukončit podporu Internet Explorer 6 a 7

Tisková zpráva: Twitter se chystá ukončit podporu Internet Explorer 6 a 7

Twitter vydal prohlášení, že se postupně chystá ukončit podporu starších prohlížečů Internet Explorer 6 a 7. A není divu – jedná se o skutečně zastaralé prohlížeče.

Microsoft ve vtipné reklamě propaguje nový Internet Explorer

Když se řekne Internet Explorer nebo zkráceně IE, všichni si okamžitě vybaví příšerný browser, dobrý akorát na stažení jiného a lepšího. Microsoft spustil webovou stránku, na které se snaží uživatele přesvědčit o opaku.

Nejnovější verze Google Chrome Browser 21 je ke stažení

Nová verze má 15 fixovaných záplat a podporuje displej Apple Retina s vysokou rozlišovací schopností také pro počítače a iPady s Mac platformou. Google oznámil podobně jako Firefox, že bude novou verzi vydávat každých 6 týdnů.
Ballot screen – co je a k čemu slouží

Ballot screen – co je a k čemu slouží

Ke konci minulého roku jsme mohli číst různé články o tom, že se do operačního systému Windows chystá tzv. ballot screen, tedy okno, ve kterém si zvolíme jaké prohlížeče budeme a nebudeme používat. Vše to začalo stížností Opera Software u Evropské komise, za což teď mnozí nemají Operu v lásce...
Nahoru