Štítek: humble bundle

Humble Bundle: Plošinovky za skvělou cenu!

A máme tu další Humble Bundle balíček. Tentokráte se zaměřuje na staré známé plošinovky. Tedy úplně staré ne, protože i v dnešní době jsou plošinovky populární, a stále si zachovávají svoje unikátní kouzlo.

Humble Bundle: Co-op hry za pár procent původní ceny

Včera byl, jako každý týden, představen nový týdenní Humble Bundle balíček. Co to pro vás znamená? Příval dalších skvělých her za zlomek původní ceny! A všechny hry mají jedno společné – co-op. Můžete je tedy hrát i se svými kamarády – tedy pokud ty hry mají.

Humble Bundle: Indie hry za 1/20 původní ceny!

Tak a po týdnu tu máme další Humble Bundle. Tentokráte se jedná o pravidelný čtvrteční balíček, který jde zakoupit pouze jeden týden. Poté se nabídka obměňuje. A nyní si na své přijdou všichni fanoušci indie her.

Nový Humble Bundle: 6 úžasných her pro Android

Předevčírem se objevila nová nabídka Humble Bundle. Nyní, již po páté, se zaměžuje na hry pro naše mobilní telefony, konkrétně pro Android. Koupí toto balíčku navíc přispíváte charitě.

Humble Bundle: 6 hudebních her za 120Kč!

Tento týden byl, stejně jako každý týden, odhalen nový balíček The Humble Bundle. Pokud nevíte o co jde, tak jenom krátce osvětlím – jedná se o super výhodný balíček her, jehož koupi zároveň přispíváte na charitu!

Plants vs Zombies, Bejeweled 3 a další herní pecky za hubičku

Stejně jako každý čtvrtek, i tento týden se na Humble Bundle objevila nový týdenní akce. Tentokráte si na své přijdou všichni fanoušci her od PopCap Games, kteří vytvořili plno lehce pochopitelných a zábavných her.

Humble Indie Bundle 11: Monaco, Guacamelee a další indie hry za suprové ceny

Akce The Humble Bundle jsou již všem známé. Pokud ne, tak jenom rychle upřesníme – jedná se o balíček několika her za nízkou cenu s tím, že část peněz jde na charitu. Tento týden se zde objevuje 6 indie her.

Nový The Humble Bundle: Indie hry již po desáté

Včera byl zveřejněn nový balíček s hrami The Humble Bundle zaměřený na indie hry. Ačkoliv se to nezdá, tak tyto balíčky vychází již od roku 2010. A nyní vychází jubilejní 10. Humble Indie Bundle. A o dobré hry není nouze.

The Humble Weekly Sale: Machinarium a další adventury

Tento týden v The Humble Weekly Sale převažují hry české společnosti Amanita Design. Tyto hry by samostatně stály více než 1 tisíc Kč, takže pokud máte rádi adventury, tak čtěte dále.

Nový The Humble Bundle: Hry na PC i Android

6 videoher jak na domácí hraní, tak i na cesty. V pořadí již osmý Humble Bundle zaměřený na hry na PC i Android zároveň vám přináší 6 her, které jsou dostupné na čtyřech platformách: Windows, Mac, Linux a Android.

The Humble Weekly Sale: Oba díly Zeno Clash a další

6 znamenitých her. The Humble Weekly Sale přichází s novou nabídkou každý čtvrtek. Tento přichází s šesti hrami od ACE Team, ATLUS Games a Tripwire Interactive. Normálně by tito hry stáli celkem kolem 90 dolarů (1800 Kč), ale v tomto balíčku jdou sehnat za pouhých 6 dolarů (120kč).

Nový The Humble Jumbo Bundle ve znamení multiplayeru

Nový The Humble Jumbo Bundle ve znamení multiplayeru

Akce The Humble Bundle jsou již všem známé. Pokud ne, tak jenom rychle upřesníme – jedná se o balíček 6-9 her za nízkou cenu s tím, že část peněz jde na charitu. Tento týden se zde objevuje 6 her, kde každá z nich má propracovaný multiplayer.

Nový The Humble Weekly Sale – směsice všech žánrů

Tak týden zase uběhl jako voda a je tu další The Humble Weekly Sale. Tento týden není nijak tématický laděný, takže na své si přijde každý. A i proto za 2 dny bylo prodáno více než 25 tisíc balíčků. Nejznámější hrou v balíčku je asi Dungeon Defenders.

Nový The Humble Weekly Sale potěší fanoušky pinballu

A po týdnu tu máme další The Weekly Humble Bundle. Jedná se o výhodný balíček her – za pár korun můžete získat kolekci her, které by za normálních okolností stály 10x tolik. Tento týden Humble Bundle uspokojí všechny fanoušky pinballu.

The Humble Weekly Sale: Jagged Alliance a další hry od bitComposer

Po týdnu se objevil další balíček The Humble Weekly Sale. Tento týden se zaměřili na hry od společnosti bitComposer. Možná vám tento název nic neříká. Ale určitě znáte hry například hry ze série Jagged Alliance.

Nový The Humble Weekly Sale ve znamení adventur

Nový The Humble Weekly Sale ve znamení adventur

Kromě tradičních Humble Bundle, co vychází co 14 dní, se objevují i každotýdenní Weekly Humble Bundle. Každý týden se tedy objeví nový balíček s atraktivními hrami, které jsou vám nabídnuty za cenu, kterou si sami určíte (minimálně však 1 dolar, tedy asi 20kč). Pokud si připlatíte dalších 5 dolarů, tak navíc dostane nějaké hry (a bonusy) navíc.

Humble Bundle: F.E.A.R. 3 a další hry od WB Games za hubičku

Jistě jste již slyšeli o Humble Bundle. Jedná se o charitativní akci, při které lze zakoupit AAA hry za minimální ceny. Nyní se tam objevují hry od Warnes Bros Games v hodnotě cca 2500 Kč za pouhých 100 Kč.

Nový Weekly Humble Bundle – Cipher Prime

Stejně jako každý týden, i nyní se objevil nový balíček her The Weekly Humble Bundle. Tento týden je zde 5 her od Ciper Prime. K dostání za jakýkoliv příspěvěk jsou logické hry na všechny platformy Splice a Fractal a audiovizální hra Pulse: Volume One.

Nahoru