Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Hrnek

4 pádné důvody, proč pít kávu v práci

Možná bychom se až divili, kolik lidí ráno nevstane bez pořádné silné kávy. Jedná se o náš tak zvaný rituál, kdy jakmile vyjdeme z postele, naše kroky směřují ke kávovaru či rychlovarné konvici. Důvod je jediný, uvařit si onu tmavě hnědou tekutinu, kterou již po staletí nazýváme kávou.

Povedená kampaň Nescafé: Odemkněte si přes Facebook svůj hrnek

Drap, agentura ze Záhřebu, se úžasně zhostila úkolu vymyslet originální kampaň pro Nescafé. Požadavkem bylo, aby kampaň žila i na sociálních sítích a aby byla spojená s něčím, co fanoušci Nescafé milují. A tak se klíčem kampaně stal kultovní červený Nescafé hrnek.

23 nejoriginálnějších hrnků a šálků

Není divu, že v dnešní době plného stresu mnoho z nás potřebuje ráno nějakou vzpruhu v pohodě kofeinu v časných ranních hodinách. A ať už pijete jakýkoliv typ kávy, tak potřebujeme i nějaký pořádný hrnek či šálek, kde si tu kávu pořádně vychutnáte. A proto nyní přicházíme s těmi nejoriginálnějšími návrhy hrnků a šálků.

Chutnala by vám káva z Apple hrnku?

Mladý designer vymyslel geniální dárek pro jablíčkáře – hrnek, který je tvořen na motivy tohoto technologického giganta. Tvar, barva… vše jako logo a navíc k tomu nechybí ani skryté překvapení uvnitř, což je v tomto případě USB kabel, díky kterému můžete obsah hrnku udržovat ve stálé teplotě. Osobně se ptám, kdo by chtěl mít takovouto chytrou věcičku na svém pracovní stole?

Nahoru