Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Hranolky

V McDonald’s neseženete ani hamburgery, ani hranolky

Oblíbený řetězec rychlého občerstvení otevřel koncem srpna letošního roku v Paříži pobočku, ve které si nedáte ani Big Mac, ani McChicken, ani hranolky. Asi si říkáte, co McDonald’s kromě hamburgerů může prodávat.

OBRAZEM: Víte, kolik musíte uběhnout, když sníte jednu z těchto dobrot?

Určitě znáte ten pocit, když se rozhodnete jíst zdravě, bez sladkostí, hamburgerů a ostatních ,,škodlivých” věcí pro vaše tělo. Bohužel na nás tyto dobroty číhají v běžném životě na každém rohu a pokud nemáte dostatek silné vůle, motivace a trpělivosti, odoláte. Jasně, jídlo vám dodá chvilkový pocit štěstí, ale podívejte se na to, kolik kilometrů musíte uběhnout v případě, že si dáte některou z těchto uvedených dobrot. Stojí to ale doopravdy za to?

VIDEO: Víte, jak by vypadala reklama na McDonald’s kdyby ji točil Apple?

Je známo, že společnost Apple je mistrem reklam a marketingu. Dokážete si ale představit, jak by vypadala reklama na Big Mac, kdyby ji točila právě tato společnost? Možná by se vám při sledování této reklamy zvýšila chuť na produkty nabízené v McDonald’s a to i přesto, že produkty nejsou ,,kvalitní”.

Neuvěřitelná marketingová akce: 144 dolarů za roční zásobu hamburgerů a hranolek

Zavřete na chvíli oči a představte si, že každý den byste obdrželi zdarma hamburger a hranolky. Říkáte si, že to se stává jenom ve snu? Jste na omylu. Jedna restaurace ve Filadelfii vám tento sen dokáže splnit. Za cenu 144 dolarů (3 500 Kč) vám každý den zdarma doveze hamburger a hranolky.

Jak udělat rychle hranolky?

Jak udělat rychle hranolky?
Nahoru