Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Hra o trůny

Hackeri napadli HBO. Žiadajú až 6 miliónové výkupné, inak hrozí, že zverejnia ďalšie citlivé informácie.

Hackeri ukradli zo serverov HBO až 1,5 TB dát ocenených na 250 000 dolárov. Žiadajú za nich až 6 miliónov dolárov. Svetoznámy seriál Game of Thrones (Hra o tróny) spolu s ďalšími boli…

Pornhubu při finále Game of Thrones klesla návštěvnost

Šestá série Hry o trůny vyvrcholila v neděli. Přišla další šokující úmrtí a zvraty, které nečekali ani největší fanoušci. Díl měl také nejvyšší sledovanost, v přímém přenosu se dívalo 8,9 milionů diváků.

Program předpovídá, kdo zemře v Game of Thrones

Varujeme vás, je to spoiler! Je nám však jasné, že všichni vášniví fanoušci Hry o trůny si tenhle článek stejně přečtou a budou polemizovat, zda se počítačový algoritmus mýlí či nikoliv. Tak nám pak nezapomeňte napsat do komentářů, jak to vidíte vy.

Airbnb: Ubytování ve stylu Hry o trůny

Fanoušci seriálu Hra o trůny se pravděpodobně nemohou dočkat premiéry šesté řady. Ale pokud chcete zažít ojedinělou atmosféru na vlastní kůži, stačí využít aktuální nabídky webové služby zprostředkovávající pronájem ubytování. Ano, mluvíme o službě Airbnb.

Když firmy čerpají z kultovního seriálu „Hra o trůny“

Hra o trůny je už dnes skutečně kultovním seriálem. Tento fantasy seriál se stal celosvětově velmi oblíbeným a jen málokdo ho nezná. Známé světové značky se proto chopily příležitosti a postavy z Hry o trůny se objevily v jejich reklamách. Reklamy jsou skutečně povedené, nemyslíte?

PŘEDSTAVUJEME: TeeVee 3 – apka, která vám připomene, že vyšel nový díl seriálu

Kdo v dnešní době nesleduje nějaký ten seriál, jako by ani nežil. Hra o trůny, American Horror Story nebo stará dobrá klasika typu How I Met Your Mother. Láska k seriálu vás sice bude něco stát (nedokážete se přesvědčit, že na další díl se už nepodíváte, přestože opravdu musíte jít něco dělat), ale tak to ostatně bývá s každou láskou. Hlavně se ale plni očekávání budete těšit na každý nový díl, který vyjde.

Hodor: Chrome rozšíření pro všechny milovníky Hry o trůny

Hra o trůny je fenomén. Pokud jste neviděli aspoň jeden díl, měli byste to napravit, protože jste zřejmě vážně zaostalí. Ne, že by ten seriál byl až tak skvělý. Pokud preferujete romantické filmy, tohle prostě nebude váš šálek kávy. Nicméně šílí po něm celý svět, takže by se slušelo o něm mít aspoň základní znalosti.

Game of Thrones na vrcholu. Jedná se o nejúspěšnější seriál HBO

Game of Thrones si vysloužilo nový titul. Díky ohromným číslům sledovanosti se stává “nejúspěšnějším seriálem”. Dokonce se jim povedlo pokořit 12 let starý rekord mafiánské ságy Rodiny Sopránovců.

Game of Thrones: Jak by tento seriál vypadal od Disneyho?

Nejstahovanější seriál, hvězda HBO – to vše je Game of Thrones (Hra o trůny), která si poměrně za krátký čas získala na svoji stranu velkou přízeň fanoušků. Avšak i tento seriál se vzala pod ruku různá grafická studia. Příkladem můžu uvést třeba autora Fernando Mendonça, který přetvořil oblíbený seriál do verze, která je nám všem velice dobře známa – do stylu Walt Disney.

Alžběta Trojanová: Začalo to brigádou, psala jsem do Gamestaru

Alžběta Trojanová: Začalo to brigádou, psala jsem do Gamestaru

K dnešnímu pokecu v naší internetové zpovědnice jsme si pozvali Alžbětu Trojanovou. Recenzentku her a moderátorku. Ano, hádáte správně, je to žena. A hraje hry. A je možná v hraní daleko lepší, než někteří z nás. Zná zkratky jako WoW, FPS, RPG, HoMaM a navíc píše do ABC (to je ten časopis, který četly ještě naše babičky). Více vám však již o Alžbětě prozrazovat nebudu. Páč vám všechno důležité řekne ona sama.
Jak seriál Game of Thrones ovládl sociální sítě

Jak seriál Game of Thrones ovládl sociální sítě

Seriál Game of Thrones (Hra o trůny) si v uplynulých letech získal miliony příznivců a již v průběhu vysílání první řady se stal doslova kultovní záležitostí.

Trailery ke třetí sérii Game of Thrones jsou venku. Hitem je prodloužená verze posledního traileru

Jeden z nejpopulárnějších seriálů od BBC Game of Thrones má za sebou již dvě série. Po obrovském úspechu obou televizních sériích byly dokonce vydány dvě hry. Jedna strategická (Game of Thrones: Genesis), podruhé se jednalo o RPG (klasicky nseoucí název Game of Thrones). Ačkoliv obě hry jsou víceméně totální propadáky, o televizním hitu se totéž říci rozhodně nedá. Dvě série utekly fanouškům jako voda a na třetí díl čekají netrpělivě desítky milionů natěšených diváků po celém světě. A na YouTube se začínají s pomalu blížícím datem vydání také první trailery.
Nahoru