Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: HP

Tech gigant HP Enterprise koupil miliardový startup SimpliVity za 650 milionů dolarů

Kalifornská společnost HP Enterprise koupila startup SimpliVity za 650 milionů dolarů v hotovosti, čímž chce rozšířit své portfolio na poli hyperkonvergovaných řešení. Přitom v březnu 2015 byl tento startup oceněn na více než 1 miliardu dolarů. Celkově vzato, SimpliVity získalo 276 milionů dolarů od investorů, jako jsou Kleiner Perkins, Accel a Waypoint Capital.

Nejtenčí notebook na světě! HP Spectre

Notebooky HP mají mezi uživateli dobrou pověst, ale poslední dobou jste o nich možná příliš neslyšeli. Společnost HP ale na jaře tohoto roku vytvořila nejtenčí notebook na světě. Tento notebook má luxusní design a skvělé SW vybavení. Není ale určen pro kupující s nižším rozpočtem. I tak je ale levnější, než MacBook.

Víte, jak vypadá nejtenčí notebook, který může jako jediný na světě konkurovat Macbooku?

Je jen otázkou času, kdy společnosti v dnešní době vytvoří tak tenký počítač, který bude mít v sobě všechno potřebné. A musíme říct, že nový notebook s označením Spectre se společnosti HP opravdu povedl. Tento nový notebook od společnosti HP by měl stát 27 700 korun.

Apple Macbooky dokáží fungovat 24/7 a i tak jsou nejspolehlivější

Jakmile jednou okusíte jablko, nikdy nepřestanete – naprosto jednoduchá logika, kterou vám potvrdí snad každý spokojený majitel Apple produktu. Avšak, proč to tak je? Mají v sobě Apple produkty něco natolik kouzelného, že se do nich na první pohled zamilujete? Nebo jsou spíše nejspolehlivější produkty na zeměkouli?

10 nejdůležitějších rozdílů mezi Macem a PC

Je to jako iOS proti Androidu. Macy a PC spolu bojují po mnoho let. Dříve to bylo jednoduché. Vývojáři psali lepší aplikace pro Windowsy. Dnes už to ale tak jednoznačné není. Oba mají své klady a zápory. Tady je přehled těch nejdůležitějších rozdílů mezi nimi.

INZERCE: Tiskněte bez obav, kdy vám dojdou barvy

Znáte to. Ať máte laserovou či inkoustovou tiskárnu, stejně je potřeba doplňovat náplně. Buď se vytiskne nebo vyschne a vy začnete řešit, kde sehnat novou. Aby byla levná, aby byla kvalitní, aby nějakou dobu vydržela, aby dobře tiskla. Těch požadavků je spousta.

Google představuje své Chromebooky básní

Chromebook, zásah Googlu do výpočetní techniky, míří do dalších devíti zemí. A jak lépe to oznámit, než napsat báseň? No vlastně… Jasně, jistě byste vymysleli i pár lepších způsobů, ale musíte uznat, že tohle je aspoň kreativní.

Tiskněte kvalitně a hlavně levně

Stejně jako počítače, tak se nedílnou součástí domácností stávají tiskárny. Od tiskáren zpráv, formulářů a dokumentů ve sféře podnikové se pomalu tiskárny propracovaly do našich domovů. Vyplatí se však domácí tisk? Nejde jen o cenu kancelářského papíru nebo speciálního fotopapíru. Tiskárna ke své práci potřebuje i tiskový materiál a v neposlední řadě si vyžádá také nějakou tu elektřinu z vaší zásuvky.

Zajímavý web #80: Kolik si vydělají známé firmy za jednu sekundu?

Taky vám tato otázka zní zajímavě? Nebo to snad radši ani nechcete vědět? Je fakt, že tak obrovské množství peněz, které se v úspěšných technologických firmách točí, je obtížné si představit. Proto je rozumné představovat si množství vydělané za jednu sekundu. I to je však lepší znázornit.

Temná stránka Silicon Valley

Temná stránka Silicon Valley

Firmy ze Silicon Valley jsou vnímány jako významné firmy. Stejně tak lidé, kteří v nich pracují. V tamní oblasti je vysoká koncentrace moderních technologických výstřelků, rodí se tam mnoho z převratných IT nápadů a přál by si tam pracovat kdejaký zapálený ajťák. A přesto tohle je jen tvář, kterou Silicon Valley nastavuje světu. Pod povrchem se stejně jako v každé jiné společnosti skrývá odvrácená strana.
Jaký herní notebook vybrat na prázdniny

Jaký herní notebook vybrat na prázdniny

Akční stealth akce Splinter Cell: Blacklist. Revoluční GTA V, na které celá hráčská obec čeká jako na spasení. Páté rozšíření fantasy MMORPG ze Středozemě LOTR Online: Helms's Deep. Tyto dlouho očekávané herní pecky a mnoho dalších novinek má vyjít o prázdninách.
Inzerce: Spotreba.cz – prvotřídní tonery pro nejpoužívanější značky

Inzerce: Spotreba.cz – prvotřídní tonery pro nejpoužívanější značky

Pokud se zajímáte o tonery a cartridge na nejpoužívanější tiskárny a kopírky, zkuste navštívit náš internetový obchod Spotreba.cz. Cartridge jsou tiskové kazety pro inkoustové tiskárny, zatímco tonery patří do tiskáren laserových. A právě druhým jmenovaným produktům a jejich výrobcům bychom se zde chtěli nyní věnovat. V našem e-shopu totiž zakoupíte tonery Canon, Epson, tonery Samsung, HP nebo tonery Lexmark, ale také náplně mnoha dalších značek.

Včera se slavily doménové narozeniny

Dne 15. března roku 1985 byla zaregistrována první internetová doména Symbolics.com, která patřila stejnojmené společnosti sídlící ve státě Massachusetts. Které další domény se řadí mezi nejstarší domény na světě?

Zaměstnanci HP brojí proti svému chlebodárci, chtějí jej žalovat, jelikož jim nepřiznávala přesčasy

Zaměstnanci technické podpory zažalovali společnost za to, že jim firma neproplácela přesčasové práce. Pokud zaměstnanci uspějí, dá se předpokládat, že HP se docela slušně prohne v pase (odhadem se může jednat o desítky milionů dolarů).

Inzerce: Kompatibilní tonery – proč jsou výhodnější?

Tiskem v nedávné době proběhla zpráva, že se u nás začaly objevovat tonery, které svým vzhledem připomínají zákazníkovi originální značkové náplně do tiskáren. Jen jsou výrazně levnější. Přitom vypadají jejich obal je k nerozeznání od značkových tonerů. Oč se jedná?

Kauza Autonomy – americký počítačový gigant Hewlett-Packard čelí žalobě

Americký počítačový gigant Hewlett-Packard čelí žalobě kvůli loňskému převzetí britské firmy Autonomy, jak stojí ve zprávách od Reuters, DPA a BBC. Společnost Hewlett-Packard totiž minulý týden oznámila, že kvůli nesrovnalostem v účetnictví společnosti Autonomy je nutné odepsat 8,8 miliardy dolarů (přes 170 miliard Kč).
Nahoru