Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Hoverboard

Hoverboard, který skutečně létá a zapsal se do Guinessovy knihy rekordů

Kanaďan vytvořil rekordní futuristické zařízení. Hoverboard, který skutečně létá. V květnu tohoto roku dokonce kanaďan Catalin Alexandru Duru prolomil světový rekord nejdelšího letu na hoverboardu. Podívejte se, jak vypadá let na Omni Hoverboardu nad vodní hladinou.

ArcaBoard, skvělá levitující vychytávka za 489 tisíc

Nová doba vyžaduje stále modernější technologie. Společnost ArcaBoard vyvinula levitující hoverboad, který díky 36 elektrickým větrákům zvládá vznášení na jakémkoliv povrchu. Takže pokud rádi zkoušíte nové věci a máte v peněžence o 489 tisíc navíc, je tato hračka přesně pro vás.

V New Yorku je ježdění na Hoverboardu nelegální

Tato technologická vychytávka, se těsně po svém uvedení na trh stala hitem nejen mezi mladými. Ačkoli to není originál létající kousek jako z Návratu do budoucnosti, i tak má po světe spousty příznivců.

Hoverboard od Lexusu se neumí vznášet, je to jen hra magnetů

Možná jste během minulého týdne někde zahlédli obrázek vznášejícího se skateboardu. Ano, Lexus se skutečně chlubil tím, že vytvořil hoverboard, který bude odzkoušený letos v létě v Barceloně. Všichni se podivovali nad tím, jak zařízení funguje. Že bychom konečně přišli na princip pohádkových létajících koberců?

Nahoru