Microsoft dnes definitivně zabil Hotmail. Ukončil přechod na Outlook.com, novou e-mailovou platformu, od které se očekává, že poskytne nejméně stejné funkce jako její předchůdce, ale ještě mnohem více.
Za prvních šest hodin fungování se na Outlooku registrovalo přes milion uživatelů. Zatím je služba spuštěná v beta verzi, ale je možná registrace a testování.