Štítek: Hotel

Švédský hotel z ledu mění podobu každý rok. Podívejte se, jak vypadá letos

Leží cca 200 km od polárního kruhu a už skoro třicet let láká turisty z celého světa. Tento hotel je ale opravdu výjimečný. Je celý ze sněhu a ledu, a…

Autobus přeměnili na luxusní hotel s vířivkou

K Velké Británii neodmyslitelně patří červené dvoupatrové autobusy doubledecker, přičemž z jednoho vysloužilého autobusu Susan (53) a Philip (54) Moiserovi vybudovali luxusní hotel s vířivkou. V horní části se nachází sametem pokrytá ložnice, ve spodní části nablýskaná koupelna s vanou a společenský prostor s televizí.

30letá žena si i bez peněz otevřela vlastní hotel na Jamajce

Třicetiletá ambiciózní žena jménem Kalisa Martin věřila, že pokud jste vynalézaví a cílevědomí, můžete svůj život změnit, aniž byste k tomu potřebovali spoustu peněz. Ve své práci dala výpověď a přestěhovala se z New Yorku na Jamajku. A právě zde otevřela hotel The Runaway Jamaica, první Bed & Breakfast hotel, který vznikl díky úspěšné kampani na crowdfundingovém portálu Kickstarter.

V Česku existuje první hotel postavený z námořních kontejnerů

Česká republika se může jako jediná ve střední Evropě pyšnit hotelem, který je postavený z použitých námořních kontejnerů. Tento projekt vznikl v roce 2015 v surfařském kempu na břehu Labe u Litoměřic.

Česká mobilní aplikace MyStay rozvíjí hotelový trh v jihovýchodní Asii

Společnost, která vyvinula mobilní aplikaci MyStay se nedávno účastnila obchodní mise a výběru do prestižního malajského akceleračního programu MaGic (Malaysian Global Innovation & Creativity Centre). Česká firma byla úspěšná a nyní má na svém kontě už první podepsané smlouvy s hotely, které se nachází v jihovýchodní Asii.

INZERCE: Uspořádejte event v brněnském Hotelu Bobycentrum

Pražáci prominou, ale v Brně se skutečně často pořádají vyhlášené výstavy, veletrhy a kongresy. Mnoho z nich se odehrává v prostorách čtyřhvězdičkového Hotelu Bobycentrum, který je umístěný strategicky v klidné části Brna, ale zároveň blízko brněnského výstaviště a centra města.

DreamCheaper nabízí rezervace za velmi nízkou cenu, rezervační portály ho za to nenávidí

Berlínský startup DreamCheaper byl doposud docela nenápadný a neznámý, ale v poslední době pěkně rozvířil vody a vypadá to, že má šanci stát se opravdu nezapomenutelným. Pro uživatele pozitivně, pro rezervační portály v tom negativním slova smyslu. Není se čemu divit, DreamCheaper si totiž klade za cíl, aby zákazníci nikdy zbytečně moc neplatili za hotelový pokoj.

INZERCE: Tipy na egyptské hotely

Při výběru místa dovolené byste měli vzít v úvahu několik věcí. Je důležité vybrat takové, kde si odpočinete, budete mít možnost pobavit se, poznat místní kulturu, lidi a věci, na které byste za normálních okolností ve své zemi nenarazili. A k tomu všemu je ideální Egypt.

PŘEDSTAVUJEME: Roomer – Řeší, co se zrušenými rezervacemi hotelových pokojů

Jen ve Spojených státech je každý rok zrušeno 81 milionů rezervací hotelových pokojů. Roomer se snaží tenhle problém vyřešit tak, že umožní uživatelům prodat rezervaci pokoje, který již nepotřebují, za zvýhodněnou cenu. Protože když rezervaci prodají někomu jinému, nemusí utrácet za storno poplatek.

INZERCE: Wellness pobyt na Slovensku

Teplé dny už jsou dávno za námi, je čas vytáhnout hřejivé kabáty a zapomenout na krásu letních chvilek, kdy jsme se mohli válet na zahradě jen v plavkách. I když samozřejmě tu je šance, jak ty plavky zase vytáhnout. Co takhle zavzpomínat si na letní pohodu a užít si aspoň hezký víkend?

Pražský hotel Corinthia se Seznamu ve 3D moc nepovedl

Modelovat ve 3D svět kolem nás někdy opravdu není lehké. Všechny ty budovy, parky, hřiště, stadiony, silnice a spousta dalších věcí, které se nachází snad v každém městě. Seznam se do toho v rámci vylepšení svých map ochotně pustil, za což si určitě zaslouží obdiv. Nicméně musíme podotknout, že v některých případech se mu to úplně nevydařilo.

OBRAZEM: Český hotel se vtipně vypořádal s lidmi močícími v jeho okolí

Česká kreativita nezná meze. V jednom mikulovském hotelu se potýkali s problémem, že jim lidi velice často močí v okolí hotelu. Co tedy s tím? V hotelu přišli na vtipné a geniální řešení. Na místo, kde zřejmě dle lidí byly “přírodní veřejné toalety”, dali informační tabuli. Ta popisuje, že pokud v okolí hotelu vykonáte svoji potřebu, budete na YouTube.

Americký hotel pokutoval lidi za negativní recenze

Union Street Guest House je malý hotel v New Yorku. Na první pohled na něm není nic zvláštního. Jejich jednání už je ale na pováženou. Pokud o nich totiž na internetu napíšete negativní recenzi, budete muset zaplatit tučnou pokutu.

Originální hotel “na kolečkách”, chcete-li v bývalém hasičském voze

Přemýšlíte jaký je pro vás hotel nejlepší? Doporučuji ten ve Skotsku, kde sice zaplatíte 60 liber za noc, ale užijete si originality, neboť zdejší hotel není klasik, kterou známe… Spíše je to bývalý hasičský vůz z roku 1956.

Vězení přeměněno v prvotřídní luxusní hotel

Před sedmi lety se zavřely brány jednoho z nizozemských vězení, kterému se přezdívá Het Arresthuis. Ale, co dělat, když je vězení zavřené? Nechat ho chátrat? Nebo ho někomu prodat? Majitelé vězení zvolili tuto druhou variantu a vězení prodali do rukou holandské firmy Van der Vank, která vězení kompletně zrenovovala do moderního a luxusního hotelu. Musím říct, že vězni by se do tohoto vězení stoprocentně hrnuli.

Nahoru