Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Homosexualita

Fotoaparát pro jinak orientované

Znáte fotoaparáty Nikon? Jako každé jiné i řada S2800 je dostupná v různých barvách. Nikon S2800 tak můžete objevit černý, červený, stříbrný, fialový, černý, … nebo buzničkový. Ano, opravdu čtete dobře. Že nevíte, co si pod tímhle názvem představit za barvu? Tak to čtěte dále.

Spisovatelka odchází z BioWare kvůli výhružkám

Spisovatelka odchází z BioWare kvůli výhružkám

Jennifer Heplerová, spisovatelka pro BioWare dnes oznámila, že odchází z BioWare. Důvodem jsou neustálé výhrůžky jak vůči její osobě, tak i vůči její rodině. Část fanoušků ji totiž považuje za „rakovinu,“ kvůli které hra Dragon Age II nebyla tak kvalitní jako první díl. Přitom se nedá říci, že by druhý díl vážně horší, akorát se v určitých věcech oproti prvnímu dílu lišil.
70% amerických uživatelů Facebooku má mezi svými přáteli homosexuála

70% amerických uživatelů Facebooku má mezi svými přáteli homosexuála

Američané jsou stále více otevření své sexuální orientaci, což by mohlo pomoci porazit předsudky. Na počest Gay Pride Week, v rámci nějž probíhaly oslavy až do neděle, Facebook zveřejnil čísla, která ukazují, že 70% amerických uživatelů se přátelí s někým, kdo se uvádí jako homosexuální, lesbický nebo bisexuální. Tato skutečnost by mohla připomínat všem lidem, že pokud jsou k někomu kvůli jeho sexuální orientaci netolerantní, zraňují ho.
Nahoru