Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Hlasování

Křišťálová lupa odstartovala již podvanácté. Dáte hlas svým favoritům?

Hlasování v anketě oceňující nejzajímavější internetové projekty uplynulého roku bylo zahájeno. Odborná porota spolu s laickou veřejností vybere vítěze v celkem čtrnácti kategoriích. Galavečer slavnostního udílení cen se odehraje ve čtvrtek 30. listopadu v pražském divadle Archa.

Hlasujte pro smajlíka, který vám v telefonu chybí

Taky se vám občas stává, že pro svou momentální emoci nemůžete najít odpovídajícího smajlíka? Jo, přestože máme v telefonu vlajku Libanonu a poštovní schránku, některé smajlíky prostě stále chybí.

Britové na Googlu hledají, co se stane, když opustí EU

Svět se vzpamatovává z britského referenda o plánovaném opuštění Evropské unie. I když představitelé kampaně pro odchod z Evropské unie nyní kokrhají nad svým vítězstvím, spousta obyvatel Velké Británie ve skutečnosti netuší, pro co hlasovala.

Twitter začal experimentovat s novou funkcí! Co dokáže a kdo ji může vyzkoušet?

Jak už jste si tento týden mohli všimnout, Twitter začal experimentovat s novou funkcí. Funkce umožňuje uživatelům hlasovat pro své followery.

Která aplikace je nejpotřebnější? Hlasujte taky

Už na začátku května jsme psali o soutěži Wall of Flame. Je to příležitost pro všechny dobré nápady, které by mohly pomáhat v podnikání. T-Mobile se společnostmi z pěti dalších států se do organizace pustil naplno, a tak se v soutěži objevilo dost dobrých nápadů. Teď to celé jde do finále. Pojďte taky hlasovat!

Soutěž: Nejlepší aplikace, které vám pomohou v podnikání

Český T-Mobile se domluvil ještě s dalšími pěti zahraničními společnostmi a právě pořádají soutěž. Měla by se v ní objevit především hromada skvělých nápadů. Jde v ní totiž o to, že se hledá nejlepší aplikace, která vám pomůže v podnikání. Je úplně jedno, zda vám bude pomáhat s pracovními schůzkami či organizací vašich podřízených. Stačí, aby byla prostě nejlepší.

Facebook: Útoky hlasovací mafie

Facebook je skvělým místem pro marketing. Soutěže jsou zase dobrou marketingovou taktikou. No a když tyto dvě věci zkombinujete, vzniknou soutěže na Facebooku. Pokud jste se sami žádné takové nezúčastnili, jistě jste aspoň zahlédli, jak někdo z vašich přátel žebrá o lajky.

Miss Roma Internet: Hlasovat se bude do do 15. 1. 2013

Soutěž Miss Roma Internet je již v plném běhu a pomalu má zaděláno na takový skandál, který pořadatele přinutil změnit pravidla hlasování. Důvod je vcelku jednoduchý. V drtivém vedení s aktuálním počtem hlasů přesahujících 25 000 je totiž poněkud korpulentnější Michala Danielova. Měnit hlasování v průběhu soutěže je ale minimálně poněkud netradiční…

Nahoru