Štítek: Hewlett Packard

Jaký herní notebook vybrat na prázdniny

Jaký herní notebook vybrat na prázdniny

Akční stealth akce Splinter Cell: Blacklist. Revoluční GTA V, na které celá hráčská obec čeká jako na spasení. Páté rozšíření fantasy MMORPG ze Středozemě LOTR Online: Helms's Deep. Tyto dlouho očekávané herní pecky a mnoho dalších novinek má vyjít o prázdninách.
Inzerce: Spotreba.cz – prvotřídní tonery pro nejpoužívanější značky

Inzerce: Spotreba.cz – prvotřídní tonery pro nejpoužívanější značky

Pokud se zajímáte o tonery a cartridge na nejpoužívanější tiskárny a kopírky, zkuste navštívit náš internetový obchod Spotreba.cz. Cartridge jsou tiskové kazety pro inkoustové tiskárny, zatímco tonery patří do tiskáren laserových. A právě druhým jmenovaným produktům a jejich výrobcům bychom se zde chtěli nyní věnovat. V našem e-shopu totiž zakoupíte tonery Canon, Epson, tonery Samsung, HP nebo tonery Lexmark, ale také náplně mnoha dalších značek.

Společnost Dell chtějí odkoupit už tři subjekty

Třetí největší výrobce počítačů na světě, firma Dell se dlouhodobě potácí v problémech a ztrácí své vedoucí postavení na trhu. Poptávka po počítačích, které jsou vlajkovou lodí této firmy, klesá nepřetržitě již několik let. Nefunguje již ani strategie, která spočívala v tom, že zákazník si mohl sestavit stroj na míru.

Včera se slavily doménové narozeniny

Dne 15. března roku 1985 byla zaregistrována první internetová doména Symbolics.com, která patřila stejnojmené společnosti sídlící ve státě Massachusetts. Které další domény se řadí mezi nejstarší domény na světě?

Zaměstnanci HP brojí proti svému chlebodárci, chtějí jej žalovat, jelikož jim nepřiznávala přesčasy

Zaměstnanci technické podpory zažalovali společnost za to, že jim firma neproplácela přesčasové práce. Pokud zaměstnanci uspějí, dá se předpokládat, že HP se docela slušně prohne v pase (odhadem se může jednat o desítky milionů dolarů).

Inzerce: Kompatibilní tonery – proč jsou výhodnější?

Tiskem v nedávné době proběhla zpráva, že se u nás začaly objevovat tonery, které svým vzhledem připomínají zákazníkovi originální značkové náplně do tiskáren. Jen jsou výrazně levnější. Přitom vypadají jejich obal je k nerozeznání od značkových tonerů. Oč se jedná?

Kauza Autonomy – americký počítačový gigant Hewlett-Packard čelí žalobě

Americký počítačový gigant Hewlett-Packard čelí žalobě kvůli loňskému převzetí britské firmy Autonomy, jak stojí ve zprávách od Reuters, DPA a BBC. Společnost Hewlett-Packard totiž minulý týden oznámila, že kvůli nesrovnalostem v účetnictví společnosti Autonomy je nutné odepsat 8,8 miliardy dolarů (přes 170 miliard Kč).

Lenovo Group je na cestě, aby se stalo největším světovým výrobcem počítačů

Společnost Lenovo dosáhla výborných výsledků přestože bylo toto čtvrtletí nejslabším v prodeji PC za poslední dva roky. Výrobce Thinkpadu úspěšně získává podíl na trhu, který přebírá od rivalů jako je Dell a Acer. Analytická firma Gartner dokonce Lenovo zařadila na první místo před Hewlett Packard a IDC ho řadí hned na druhé místo.
Nahoru