Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: HBO

Netflix rozjíždí vlastní produkci ve velkém. Chce investovat až 8 miliard dolarů na 80 filmů

Americká společnost Netflix, založená v Los Gatos v Kalifornii v roce 1997, je jednou z největších služeb na streaming filmů, dokumentů a seriálů. Vznikla v době, kdy byl internet ještě v plenkách, kvetly půjčovny filmů a Netflix rozesílal dvd poštou po americe. V posledních letech se angažuje i ve vlastní originální produkci.

Hackeri napadli HBO. Žiadajú až 6 miliónové výkupné, inak hrozí, že zverejnia ďalšie citlivé informácie.

Hackeri ukradli zo serverov HBO až 1,5 TB dát ocenených na 250 000 dolárov. Žiadajú za nich až 6 miliónov dolárov. Svetoznámy seriál Game of Thrones (Hra o tróny) spolu s ďalšími boli…

Česká televize chce regulovat internet kvůli Game of Thrones

Kdo dneska nesleduje Game of Thrones (Hry o trůny), jakoby ani nebyl. Jedná se o skutečně populární seriál, a tak je jasné, že se na tom snaží televizní společnosti co nejvíce vydělat. A když se to nedaří? Tak navrhují voloviny.

Game of Thrones na vrcholu. Jedná se o nejúspěšnější seriál HBO

Game of Thrones si vysloužilo nový titul. Díky ohromným číslům sledovanosti se stává “nejúspěšnějším seriálem”. Dokonce se jim povedlo pokořit 12 let starý rekord mafiánské ságy Rodiny Sopránovců.

Game of Thrones: Jak by tento seriál vypadal od Disneyho?

Nejstahovanější seriál, hvězda HBO – to vše je Game of Thrones (Hra o trůny), která si poměrně za krátký čas získala na svoji stranu velkou přízeň fanoušků. Avšak i tento seriál se vzala pod ruku různá grafická studia. Příkladem můžu uvést třeba autora Fernando Mendonça, který přetvořil oblíbený seriál do verze, která je nám všem velice dobře známa – do stylu Walt Disney.

Nahoru