Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Harvard

Upozornil na problém s ochranou osobních údajů a Facebook mu za to zrušil stáž

Facebook zrušil studentovi Harvardské univerzity stáž poté, co vytvořil plugin pro Google Chrome. Plugin totiž upozornil na vážné nedostatky, které má Facebook v ochraně osobních údajů.

Čerstvý absolvent Hardvardu požádal o složení kostky takřka celý svět

Mladík a čerstvý abolvent hardvarské univerzity přišel se zajímavým projektem. Nazval ho “The World is Cube”. A o co v něm šlo? Při svých cestách potkal řadu lidí, půjčil jim proto do rukou jeho Rubikovu kostku. Náhodní lidé vždy provedli jeden tah. Během složení celé kostky procestoval mladík takřka půlku světa.

Matka hledá v inzerátu dívku, která jejího syna připraví o panictví

Matka hledá v inzerátu dívku, která jejího syna připraví o panictví

Matka z Filadelfie je zřejmě už prostě hodně nedočkavá, až si její syn přivede domů nějakou slečnu. Nebo mu chce prostě jen ulehčit život. Nemá to totiž lehké. Je extrémně inteligentní, ale s holkami to moc neumí. A tak mu maminka pomáhá.
Vědci vyvinuli robota velkého jako hmyz, říkají mu RoboBee

Vědci vyvinuli robota velkého jako hmyz, říkají mu RoboBee

Výzkumníci na Harvardské univerzitě vyvinuli robota, který je jen o něco málo větší než hmyz. Umí zároveň létat stejným způsobem jako hmyz a stejně tak rychle kmitat křídly. Tým vědců, jenž se podílel na vývoji hmyzího robůtka, o tom informoval ve čtvrtek.

Zakladatel Paypalu a investor Facebooku chce vložit peníze do Airbnb

Peter Thiel založil PayPal a stal se prvním investorem Facebooku. Nyní chce investovat do společnosti Airbnb 150 milionů dolarů. Airbnb se orientuje na krátkodobé realitní pronájmy.
Nahoru