Po třídenním tichu po pěšině Apple konečně přiznal, proč se odmlčelo vývojářské centrum pro iOS. Důvodem bylo prolomení zabezpečení hackery. Apple nyní celou záležitost vyšetřuje.
Podle společnosti Yahoo došlo k úniku hesel a přístupových dat ke 450.000 uživatelských účtů, které slouží k přístupu ke službám a internetovým zdrojům. Hackeři využili nedostatečné ochrany příloh u těchto účtů.