Dnes vyšlo 1 článků

Štítek: Guinessova kniha rekordů

robots-dancing-world-record-designboom-02

VIDEO: Světový rekord v Číně – nejvíce současně tančících robotů

V čínském Shandongu v rámci festivalu piva Číňané pokořili nový světový rekord. Roboti s názvem QRC-2, vysocí 43,8 cm byli řízeni z jednoho mobilního telefonu a tančili jako jeden, a to celou minutu. I když někteří roboti byli diskvalifikováni, protože netančili, nebo spadli, celkem 1007 z nich dokončilo minutový tanec a Číňané tak budou zapsáni do Guinessovy knihy rekordů.

Polsko se může pochlubit největším ledovým bludištěm na světě!

Polsko se může pochlubit největším ledovým bludištěm na světě!

Pokud máte rádi zimu a milujete zimní atrakce, určitě navštivte Ski areál v polském Zakopane, kde vyrostlo největší ledové bludiště na světě. Toto bludiště se díky své rozloze 2500 m2 zapíše do Guinessovy knihy rekordů a nahradí tak rekord, který vznikl v Arktidě v roce 2010.

Shape_keyboard_Windows_Phone81

Microsoft vyvíjí nejrychlejší klávesnici Word Flow také pro iPhony

Nová klávesnice Word Flow by měla být dostupná už brzy pro mobilní telefony s operačním systémem iOS. Tato klávesnice je speciální především v tom, že díky své rychlosti byla v roce 2014 zapsána v Guinessově knize rekordů, kdy napsáni SMS zprávy trvalo pouhých 18,43 sekund.

microsoft-audio-lab

Microsoft vytvořil nejtišší místo na světě

Nová tajemná komnata v Budově 87 v Redmondu je od začátku října nejtišším místem na Zemi. Ale proč ji Microsoft postavil? Přece to neudělal jen kvůli tomu, aby se zapsal do Guinessovy knihy rekordů.

Nahoru