Štítek: GoPro Video

VIDEO: Kosmonauti natočili vodní bublinu zevnitř

GoPro kamery se podívaly už opravdu do různých míst. Tentokrát se nudili kosmonauti na Mezinárodní vesmírné stanici, a tak se rozhodli zabavit se ve jménu vědy.

VIDEO: S GoPro přímo do aktivní sopky

Jistě víte, že s GoPro lidé zkouší různé odvážné věci. Není to tak dávno, co jsme psali o tom, jak jeden muž strčil svou kameru do vody a vařil ji spolu s vajíčkem. Tehdy jsme spekulovali, co asi tak přijde dál. Tohle by vás ale v životě nenapadlo.

VIDEO: Uvařil GoPro, aby mohl natočit vajíčko

Určitě jste také viděli spoustu videí, ve kterých se GoPro kamera zdála nezničitelná. Padala z nebe a umývala se v myčce nádobí. Všechno to přežila. Teď ji dokonce jeden odvážlivec zkusil uvařit.

VIDEO: Obrovský skok z pohledu parkouristy

Videa natočené pomocí kamery GoPro jsou velmi populární. Již dříve jsme vám například ukazovali jak hasič zachránil malé koťátko nebo například riskantní jízdu na kole. A i nyní si ukážeme něco adrenalinového – parkour.

Na TN.cz jsou fascinováni myčkou

Denně použijete spoustu věcí, o kterých nemáte nejmenší tušení, jak fungují. Některé jsou tak složité, že by to spousta z nás třeba ani nepochopila. U některých nás ani nenapadne o jejich principu přemýšlet. Prostě stačí, že fungují. Ale to je možná trošku škoda. Například TV Nova teď totiž objevila fantastickou věc – video, které zobrazuje myčku zevnitř!

Video: Jaké je to být Supermanem?

Na internetu je obrovské množství videí natočených pomocí GoPro kamery. A často se jedná o něco úžasného – ať už o práci hasiče, extrémní jízdě na kole či o pádu z nebe. A nyní se objevilo další super video – jaké to je být Supermanem?

Nahoru