Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: GoPro

10 nejlepších fotografií, které byly pořízeny prostřednictvím dronů

Dronestagram je sociální síť, na které uživatelé dronů sdílí své fotografie. Tato sociální síť dokonce letos zahájila spolupráci s National Geographic, GoPro, Adobe a s dalšími velmi významnými společnostmi.

GoPro kamera ve stratosféře: Podívejte se, co natočila

Většina lidí natáčí prostřednictvím populární GoPro kamery akční zážitky (surfování, bungee jumping i jízdu na kole). Nicméně parta studentů ze Stanfordské univerzity použila zařízení úplně k něčemu jinému. V roce 2013 GoPro kameru připevnila k balonu a vypustila ji v okolí Grand Canyonu.

Kompilace těch nejlepších adrenalinových zážitků s GoPro kamerou

Stále více lidí chce vyzkoušet, zda jejich tělo vydrží pořádnou dávku adrenalinu. Nacházejí tedy oblibu v adrenalinových sportech, které v poslední době zaznamenaly velký růst. Občas se jedná možná o sporty, které jsou za hranicí našich rozumových schopností, za zmínku stojí například nedávný skok z horkovzdušného balónu.

VIDEO: Kosmonauti natočili vodní bublinu zevnitř

GoPro kamery se podívaly už opravdu do různých míst. Tentokrát se nudili kosmonauti na Mezinárodní vesmírné stanici, a tak se rozhodli zabavit se ve jménu vědy.

VIDEO: Když na svatbě na láhev whisky připevníte GoPro

VIDEO: Když na svatbě na láhev whisky připevníte GoPro

Tohle video naprosto věrně zachycuje svatbu a celou její podstatu. A GoPro kamera díky němu splnila svůj konečný účel. Teď už viděla všechno. Můžeme ji snad poslat už jen do vesmíru, aby zachytila hvězdy a mlhoviny. Ale nebudeme předbíhat, třeba se i toho někdy dočkáme. Každopádně pro tentokrát je dost zajímavá i dokumentace svatby.

VIDEO: S GoPro přímo do aktivní sopky

Jistě víte, že s GoPro lidé zkouší různé odvážné věci. Není to tak dávno, co jsme psali o tom, jak jeden muž strčil svou kameru do vody a vařil ji spolu s vajíčkem. Tehdy jsme spekulovali, co asi tak přijde dál. Tohle by vás ale v životě nenapadlo.

VIDEO: Uvařil GoPro, aby mohl natočit vajíčko

Určitě jste také viděli spoustu videí, ve kterých se GoPro kamera zdála nezničitelná. Padala z nebe a umývala se v myčce nádobí. Všechno to přežila. Teď ji dokonce jeden odvážlivec zkusil uvařit.

GoPro: Nyní může natáčet videa i váš pes

Jistě jste už někdy viděli, co všechno dokáže GoPro kamera. A většina úspěšných videí měla jedno společné – natáčel je nějaký člověk. Nyní ale GoPro přichází s novým postrojem pro psy, díky kterému se i oni mohou stát filmaři.

VIDEO: Obrovský skok z pohledu parkouristy

Videa natočené pomocí kamery GoPro jsou velmi populární. Již dříve jsme vám například ukazovali jak hasič zachránil malé koťátko nebo například riskantní jízdu na kole. A i nyní si ukážeme něco adrenalinového – parkour.

Na TN.cz jsou fascinováni myčkou

Denně použijete spoustu věcí, o kterých nemáte nejmenší tušení, jak fungují. Některé jsou tak složité, že by to spousta z nás třeba ani nepochopila. U některých nás ani nenapadne o jejich principu přemýšlet. Prostě stačí, že fungují. Ale to je možná trošku škoda. Například TV Nova teď totiž objevila fantastickou věc – video, které zobrazuje myčku zevnitř!

Video: Jaké je to být Supermanem?

Na internetu je obrovské množství videí natočených pomocí GoPro kamery. A často se jedná o něco úžasného – ať už o práci hasiče, extrémní jízdě na kole či o pádu z nebe. A nyní se objevilo další super video – jaké to je být Supermanem?

Video: Jak spadla praseti z nebe svačina v podobě kamery

Na tomto videu máme jedinečnou možnost pozorovat první setkání prasete s technikou 21. století. Vidíme, jak si kameru prvně prohlíží a pak postupně po krůčkách oťukává. Taky se nám nabídne pár detailních pohledů do vnitřku jeho úst.

Další působivé video natočené GoPro kamerou

Další působivé video natočené GoPro kamerou

Nedávno jsme psali o videoklipu, k jehož natočení nebyla použita žádná speciální technika, pouze GoPro kamera. Ale protože se jednalo o dobrý námět, video bylo velmi úspěšné. Teď tu máme další takové působivé video. Očima GoPro kamery si můžete prohlédnout srdceryvný zásah hasiče, který zachraňuje kotě.
Když video není o kvalitě

Když video není o kvalitě

Taky jste měli vždy za to, že úspěšnost videa závisí na kvalitě jeho zpracování? Myslíte, že je nutné použít kvalitní kameru s vysokým rozlišením a stativ, aby nebyl pohled roztřesený? Ano, obvykle to tak opravdu bývá, ale zdá se, že výjimka opět potvrzuje pravidlo. Máme tu jedno video, které požadavky vysoké kvality rozhodně nesplňuje, a přesto slaví takový úspěch.
Nahoru