Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Google.com

Google prozradil, kolik zaplatil mladíkovi za doménu Google.com

V říjnu se bostonský student Sanmay Ved proslavil tím, že koupil doménu Google.com. Vlastnil ji po dobu jedné minuty. Google se rozhodl poskytnout chlapci finanční odměnu. V loňském roce nechtěl student prozradit částku, kterou od technologického giganta dostal. Pouze řekl, že se jednalo o částku větší jak 10 000 dolarů.

Student, jemuž Google zaplatil za doménu google.com, vše věnoval na charitu

Nedávno jsme vás informovali o tom, že indický student koupil doménu google.com za pouhých 12 dolarů. Když se Google dozvěděl, že veškeré peníze získané za tuto doménu věnuje na charitu, odměnu zdvojnásobil.

10 milníků, které utvářely Google

10 milníků, které utvářely Google

V pátek se stalo něco zvláštního. Tedy aspoň pokud se zaměříme na jednoho z největších hráčů na poli technologií. Na ten den totiž připadlo 15. výročí založení Googlu a společnost zdůraznila, že k této příležitosti odhalí několik aktualizací svého vyhledávacího algoritmu. Ale pojďme teď ještě na chvíli zavzpomínat na to, jak se Google v uplynulém desetiletí a půl změnil.
Google Map Maker dorazil i do Čech

Google Map Maker dorazil i do Čech

Chybí vám na Google Maps nějaká cestička? Prostě ji tam dokreslete! Ani Google totiž neví všechno a někdy zkrátka některou stezku přehlédne. Proto ale máme od nynějška k dispozici Google Map Maker.

Vyhledávač

Internetový vyhledávač slouží k nalezení internetové stránky s vyhledávanou (požadovanou) informací. Uživatel zadává klíčové slovo, charakterizující vyhledávanou informaci, a vyhledávač nalezne internetové stránky s tímto slovem. Nejznámější vyhledávač ve světě…

Jaké jsou nejcennější značky světa?

Jaké jsou nejcennější značky světa?

Myslíte si, že Microsoft je nejcennější značkou na světě? Nebo že by tou značkou měl být Intel či Mercedes? Dámy a pánové jste na omylu. První místo patří značce Coca-Cola, druhá pozice náleží IBM a až na třetí příčce se „krčí“ Microsoft. Menšího skoku dosáhl Google, který poskočil ze sedmé pozice na čtvrtou...
Nahoru