Štítek: Gelové nehty

INZERCE: Vše co musíte vědět o gelových nehtech

Po desetiletích nadvlády akrylových nehtů drží pevně žezlo v rukou nehty gelové. Všude se o nich mluví, všichni si je vychvalují. Málokdo se v nich však zcela vyzná. Většině žen prostě postačí, že si jednou za čtyři, pět nebo šest týdnů dojdou na manikúru a mají zase na dlouho pokoj.

INZERCE: Obdarujte ženu sadou na nehty

Ještě stále přemýšlíte, co dáte své přítelkyni, manželce, kamarádce nebo mamince k Vánocům? Času už moc nezbývá, a tak pro vás máme jeden tip, kterým potěšíte každou ženu, co se stará o své nehty. A to je téměř každá, protože upravené ruce jsou základ.

INZERCE: Spolehlivé brusky na nehty

Gelové nehty, akrylové nehty či obecně umělé nehty jsou dnes již tak běžnou věcí, že si je mnoho žen dělá doma. Pokud jsou šikovné a mají potřebné vybavení, ani není poznat, že nejsou ze salonu. Ale pokud si představujete, že k tomu stačí pár barevných laků a odlakovač, jste na omylu. Aby byly nehty okouzlující, je potřeba jim věnovat více péče. A jednou z nich je také broušení.

INZERCE: Laky na nehty, díky kterým vypadají vaše ruce mladší

Ruce vždy vypadají lépe s upravenými nehty, ale existují barvy laků, které jsou vhodnější pro starší pleť. Skvěle fungují jakékoliv jasné barvy, které upoutají pozornost spíše na nehty než na kůži rukou.

INZERCE: Kde sehnat vybavení na gelové nehty?

Líbí se vám gelové nehty, ale nechcete utrácet za manikúru? Nebo nemáte čas nikam chodit? Chcete vyzkoušet svou kreativitu, vytvářet si vlastní vzory podle návodů na internetu? Pusťte se do toho. Spousta žen si tvoří gelové nehty doma. A s dobrým vybavením to jde o hodně lépe.

INZERCE: Gelové nehty: Stojí za to?

Gelové nehty jsou v dnešní době šíleně oblíbené. Vypadají elegantně, můžete si je nechat udělat v opravdu různých podobách, moc se nelámou, vydrží klidně měsíc. Všichni si je chválí. Běžná žena je možná v běžném životě nepotřebuje, ale minimálně pro zvláštní události se perfektně hodí.

INZERCE: Stojí gelové nehty opravdu za to?

Gelové nehty už jsou nějakou dobu fenoménem. Vypadají přirozeně, jsou dostupné v mnoha designově nádherných variantách a dlouho vydrží. Nejsou ani tak drahé. A že jste ještě nenašly odvahu je vyzkoušet? Pojďme se podívat na to, proč stojí za to. A taky na to, proč za to nestojí. Mrkneme na ně totiž úplně upřímně a pak si samy uděláte dokonalý názor.

Nahoru