Štítek: Gangnam Style

Gangnam Style má již dvě miliardy zhlédnutí. Wow!

Gangnam Style má již dvě miliardy zhlédnutí. Wow!

Asi nikdo z nás nečekal, že šílený poskakující zpěvák PSY se songem Gangnam Style prorazí a zapíše se do historie Internetu. Proč? Před nedávnem toto video pokořilo hranici zhlédnutí. Číslo se vyšplhalo až ke dvou miliardám. Dostává se tak do vedení oproti Justinu Biebrovi…

Infografika: Srovnání Gangnam Style a Harlem Shake

Někdy stačí opravdu málo a ze zdánlivě nesmyslné a jednoduché věci se může stát hit. Zatímco loni internetu vládl tanec Gangnam Style jihokorejského zpěváka PSY, letos je to Harlem Shake. A tato roztomilá infografika se pokouší srovnávat dva nejznámější "taneční styly" Gangnam Style a Harlem Shake. Který z nich je úspěšnější a v čem?

Po Gangnam Style přichází Harlem Style

Klip Gangnam Style během pouhých pár měsíců vystřídal na čele žebříčku YouTube Justina Biebera. A nakonec překonal historickou metu 1 miliardy zhlédnutí. Nyní atakuje hranici 1,5 miliardy zhlédnutí. Nyní ne na obzoru další styl. Harlem Style. A jak ukazují první pokusy, možná bude ještě úspěšnější, než Gangnam Style.

První miliarda zhlédnutí na YouTube – PSY ji nakonec pokořil se svým klipem Gangnam Style v den apokalypsy

Jeho video má nyní více než 1 000 000 000 zobrazení a přes 6 000 000 liků na YouTube. Podle střízlivých odhadů by měl pokořit magickou hranici 1 000 000 000 dne 21. 12. 2012. V den, kdy měly na planetu Zemi začít padat meteority. Nakonec se mu to v pátek skutečně podařilo. A protože svět nezanikl, můžeme se o tom podělit i s vámi.
Klip od korejského drsňáka PSY – Gangnam Style – se stal nejsledovanějším videoklipem v historii YouTube

Klip od korejského drsňáka PSY – Gangnam Style – se stal nejsledovanějším videoklipem v historii YouTube

Korejský drsňák PSY se svým klipem Gangnam Style během pouhých čtyř měsíců vystřídal na čele žebříčku YouTube Justina Biebera. Nyní už má jeho video více než 815 000 000 zhlédnutí a i Justin mu může závidět, jak rychle se mu podařilo překonat tento rekord.
Nahoru