Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Galaxy SIII

Microsoft uvolní 1,5 miliardy dolarů na reklamu Windows 8

Společnost Microsoft se rozhodla, že na reklamu nového operačního systému dá více, než je rozpočet pro prezidentskou kampaň v USA. Přitom na propagaci Windows 95 bylo použito v roce 1994 200 milionů dolarů.

Dnes bude v Německu uveden do prodeje nový smartphone

Společnost Samsung se rozhodla, že dnes zahájí prodej svého smartphonu Samsung Galaxy SIII mini. Tuto skutečnost oznámil včera prezident společnosti J.K.Shin v Los Angeles. Společnost Samsung tak zřejmě reaguje na patentové spory s Galaxy SIII v USA.

Nový Nexus 10 bude mít vyšší rozlišení obrazovky než iPad

První zmínky o novém tabletu Nexus 10 se objevily hned několik dní po představení tabletu Google Nexus 7, který udivil svojí nízkou cenou a výbornými technickými parametry. Nyní existují již přesné charakteristiky, jak by měl nový Nexus s displejem 10 palců a vyráběný společně se Samsungem vypadat.

Android obsahuje nebezpečnou bezpečnostní chybu

Potenciálně zničující bezpečnostní chyba postihuje značný počet zařízení se systémem Android a to včetně vlajkové lodi Samsungu Galaxy SIII. Zneužití spočívá v tom, že váš telefon se domnívá, že používá zvláštní servisní číslo pro nestrukturovaná data doplňkové služby (USSD).

Samsung porovnal v reklamě Galaxy SIII a iPhone 5

Společnost Samsung použila iPhone 5 společnosti Apple v reklamě svého nového smartfonu. Se sloganem: „It doesn´t take a genius (není třeba být géniem)“ srovnává technické parametry obou smartfonů.

Nokie participuje na problémech Samsungu

Nokia zaznamenala první dobrou novinu v tomto roce. Její akcie vyrostly o 10 %, protože společnost Samsung prohrála spor se společností Apple. Nokia ztrácí svoje pozice na trhu mobilních telefonů a přenechává místo právě Samsungu.
Nahoru