Dnes vyšlo 1 článků

Štítek: galaxy s7

samsung test

Vlajkové lodě Samsungu zvítězily ve velkém testu výdržnosti baterií

Samsung Galaxy S7 a Samsung Galaxy S7 Edge se pyšní velkou výdržností baterií. Samsung Deutschland zveřejnil video, ve kterém testoval baterie svých vlajkových lodí s dalšími pěti chytrými telefony. A test ukázal, že modely jihokorejského giganta nemají konkurenci, co se týká životnosti baterie.

galaxy s7

Samsung Galaxy S7 vydržel 16 hodin ve vodě

V posledních týdnech je velice skloňovaným tématem nová vlajková loď Samsung Galaxy S7, která se vyznačuje zvýšenou odolností vůči nepříznivým podmínkám. Jednou z konkurenčních výhod chytrého telefonu od jihokorejského výrobce je voděodolnost, která je podložená certifikací IP68. Samsung Galaxy S7 vydrží v hloubce 1,5 metru po dobu 30 minut, aniž by voda pronikla do těla. Ale YouTuber Unbox Therapy svým testováním dokázal, že smartphone je mnohem odolnější.

samsung_galaxy7_exploded_view_07142016

Výroba nové vlajkové lodě Samsung Galaxy S7 stojí 6 200 Kč

Zákazníci prahnoucí po nové vlajkové lodi jihokorejské společnosti Samsung si musí přichystat 20 000 Kč. Nicméně náklady na výrobu chytrého telefonu Samsung Galaxy S7 se šplhají na částku 6 200 Kč. A jaká komponenta je nejdražší?

screen shot 2016-02-22 at 11.27.39 am (2)

Samsung Galaxy S7 má chytré chlazení kapalinou

Jihokorejská společnost Samsung představila na konferenci MWC vlajkové lodě Galaxy S7 a Galaxy S7 edge. Oba modely vynikají unikátním systémem chlazení. Za normálních okolností, chytré telefony odvádí teplo přirozeně. Nicméně nová dvojice disponuje nejnovějšími, nejrychlejšími a nejvýkonnějšími prvky. A s tím jde ruku v ruce více tepla, než je obvyklé. Aby se zabránilo přehřátí, technologický gigant vymyslel kapalinou chlazený systém.

s7 12

Samsung představuje noblesní vlajkové lodě Galaxy S7 a S7 edge

Dne 21. února 2016 technologický gigant Samsung představil nové vlajkové lodi na konferenci MWC 2016. Výrobce chytrých telefonů v letošním roce vydá do prodeje Galaxy S7 a Galaxy S7 edge. Vyznačují se baterií s větší kapacitou, lepším fotoaparátem a voděodolným tělem.

samsung galaxy s6 edge

Unikly ceny nastávajících vlajkových lodí Galaxy S7 a S7 Edge

Nastávající vlajkové lodě Samsungu budou disponovat pokrokovou kamerou, která bude perfektně fotit ve zhoršených světelných podmínkách. Displej bude mít zabudovanou technologii Force Touch. Z dílny korejského giganta uniká stále více informací týkající se budoucích modelů Galaxy S7 a S7 Edge.

Nahoru