Štítek: Funny pics

16 nejlepších parodiích na populární prezidentské selfie, které obletěly Facebookem

Asi nikomu nemusím představovat selfie, která obletěla nejen Facebookem, ale především českými médii. Ano, mluvím o fotce, kde jsou dva prezidenti (jeden současný, druhý již mrtvý) a potom jeden Škromach.

Svatební fotky jak je neznáte: Co se stane, když novomanželé chtějí něco “netradičního”?

Asi každý známe klasické svatební fotky. Ale – co když novomanželé chtějí něco originálnějšího? Něco, co se rozporuje s normálem a sahá až za hranice šílenství? Jak to dopadá? Rozhodně tomu originalita a jistý elán a zajímavost nechybí…

Gobelínové radovánky v Rusku: Nemít koberec je hřích!

Koberce, někdo si je vybaví jako starou vzpomínku na babičku, někdo zase jako namáhavou a hlavně zbytečnou práci (při čištění). Ale co si vybaví ruští obyvatelé? Lásku, vášeň, jejich miláčka. Proč? Rusové si našli evidentně novou zálibu, kterou jsou právě zmiňované koberce. U nich bychom je nalezli takřka všude – na stěnách, záchodech, na tapetách telefonů, parkovacích místech, apod. Rovnou by se mohlo Rusku přezdívat “Národ koberců”.

Hravé veverky, které si se vším do sytosti vyhrají

Myslím si, že každý z nás (pokud nemá z nich panickou hrůzu) má rád veverky. Avšak jak všichni víme, tyto zvířátka jsou dosti plachá, a vidět je z blízka je občas dosti obtížné. Avšak fotograf si k nim jistou cestičku našel… Jakou?

Na co myslí politici, lékaři a vojáci? To odkryl Milos Rajkovic

Na co myslí politici, lékaři a vojáci? To odkryl Milos Rajkovic

Nekonečný projekt, kde si partneři vyměňují oblečení má úspěch

Dnes bych vám chtěl představit zábavný projekt Switcheroo, který vymyslela jedna kanadská fotografka. Tento projekt sklidil velký úspěch, autorka ho dokonce vydala i v knižní podobě. A o čem je?

Naučte se “profesionálně” parkovat, ale pozor na čáro-slepost

Každý nemá vrozenou schopnost “geniálně parkovat”. Proto leckdy vznikají poměrně vtipné pohledy a občas se i člověk ptá “Co to je za deb***?” Na toto téma vznikla i webová stránka plná těchto unikátů, které určitě stojí za zhlédnutí.

Běžně používané věci, u kterých je pozměněn jenom malý detail

Italský umělec a fotograf vytvořil poutavou sérii předmětů, které nazval Improbabilitá. Jedná se o sérii fotek, na kterých nalezneme často používané předměty, u kterých autor jenom trošku pozměnil drobný detail. Všimněte si, že jenom drobnost pozmění význam a účel celého předmětu.

Kde všude a jak dokáží naše kočky spát?

Obecně je o kočkách známé, že milují spánek a lenošení. Ale kočky mají se spaním spojenou jednu vlastnost, a jestli je pozitivní či kladná musíte zhodnotit sami. Tou vlastností je, že nedokáží spát normálně (občas to tedy normálně jde, ale jak kdy). Vždy si při spaní musí najít nějaké “extra” místečko, kde vědí, že je někdo nebude zbytečně rušit. A jak taková to místečka vypadají?

Originalita nadevše, udělejte si vtipně krásný byt

Chcete renovovat byt a nic kreativního a originálního vás nenapadá? Mám pro vás několik typů na doopravdy originální (a k tomu ještě vkusný) nábytek a doplňky, s kterými váš byt nebo dům dostane doopravdy nový šmrnc. A navíc k tomu bude ojedinělý, protože věřte, že asi každý nemá kancelář vytvořenou z přední strany svého automobilu… nebo snad jo?

Vystajlovaní senioři – nehledě na věk stále rebely

Věk je jenom číslo – lehká a jasná filosofie, kterou prosazuje i fotografka Dai Lyn. Díky ní vznikly tedy fotky s názvem „Naše generace“, na kterých nalezneme seniory ve velice zajímavých outfitech. Hold, ve stáří stále mladým rebelem…

Děsivé rentgeny: Co lidé mohou mít všechno v těle

Lidé chtějí testovat všechny možné a nové věci. Klidně i na sobě, a tak si strkají různé předměty do různých tělesných otvorů. Avšak, když zajdou k lékaři pošle je na rentgen. Na těchto snímcích je však něco pozoruhodného, vlastně všechno. Podívejte se, kam až člověk může zajít… (resp. co si kam může strčit).

Nahoru