Štítek: Funny GIF

OBRAZEM: Nový trailer na Star Wars probudil temnou stranu internetu

Minulý týden se na internetu objevil nový trailer k chystanému Star Wars filmu. Během pár dní získal kolem 40 milionů zhlédnutí. Nejzajímavější scénou traileru je asi nový světelný meč. Ten se ale nikomu nelíbí, a mnoho lidí okamžitě začalo vytvářet parodie.

27 GIFů, které vás přesvědčí, že pandy červené jsou ty nejroztomilejší stvoření na světě

Měli jsme tu už medvědy, kočky i psy. A dokonce i lišky. Ale je vám určitě jasné, že roztomilých zvířat existuje mnohem více. Dnes si ukážeme trochu netradiční zvíře, kterou by měl znát každý uživatel internetu. Proč? Za prvé: je strašně roztomilé. A za druhé? Je po něm pojmenován známý internetový prohlížeč Firefox! Ano, tušíte správně, jedná se o pandu červenou.

35 fascinujících GIFů, které vás prostě zaujmou

Na internetu je obrovské množství GIFů, namátkou třeba zvířecí GIFy, GIFy z japonských show nebo třeba 3D GIFy. A nyní je čas si ukázat GIFy z trošku jiného soudku – tyto GIFy vás moc nepobaví, za to vás určitě zajmou. Ukazují totiž pohledy, které normálně nemáte šanci vidět.

Máte špatný den? 14 foto důkazů, že může být ještě hůř

Někdy jste nahoře, někdy jste dole. Co dělat, když nemáte dobrou náladu? Jsou dvě možnosti: bud myslet na to, že bude líp, nebo myslet na to, že ostatní jsou na tom hůře. My nyní volíme tu druhou možnost.

25 GIFů, které ukazují nadlidské výkony gymnastek

Gymnastice na vrcholné úrovni se může věnovat jenom pár lidí, kteří tomu musí dát doopravdy všechno. Díky tomu se ale ostatní lidé, jako například my, mohou kochat touto krásou. Proto vám přinášíme 25 GIFů s jejich téměř nadlidskými výkony.

Na výšce nezáleží, pokud se mají dva navzájem rádi!

Prcání psů

Na výšce a na velikosti fakt nezáleží?

Nahoru