Štítek: fundlift

mindpax

Český startup vyrábějící smart náramky pro psychicky nemocné zamířil na Fundlift.cz

Český startup Mindpax, který se specializuje na vývoj a výrobu inteligentního náramku pro psychicky postižené jedince, zamířil hledat podporu na crowdfundingový portál Fundlift.cz. Cílem projektu je vybrat 3,5 milionu korun, přičemž investoři dostanou tříleté konvertibilní dluhopisy.

brunio

Český startup Brunio chce na Fundlift.cz vybrat 4 miliony korun

Český startup Brunio, který se zabývá výrobou vařené stravy pro psy z kvalitních čerstvých surovin, míří na crowdfundingový portál Fundlift.cz s cílem vybrat 4 miliony korun. Investorům nabídne konvertibilní investiční certifikát s desetiprocentním ročním úrokem.

print-screen-redcrox-fundlift-2

Startup RedCrox.com během prvního dne na FundLift.cz získal 500 tisíc korun

Ve čtvrtek 8. prosince 2016 vstoupila na český crowdfundingový portál e-commerce platforma RedCrox.com. Tento gamifikační startup sídlící v Praze založil před třemi lety manželský pár, a to irský podnikatel Stephen John Alexander Flanagan a Jarmila Procházková Flanagan. Výměnou za konvertibilní investiční certifikáty s úrokem 10 % p.a. plánuje získat 3,5 milionu korun, přičemž už během prvního dne dokázal získat 500 tisíc korun.

d98ee7eccdea8052cb9b99f8a7860665

Česká společnost ISOLINE vybrala na Fundlift.cz přes 7 milionů korun

ISOLINE je česká společnost, která se zabývá výrobou nápojů s doplňky zdravé výživy v inovativním patentovaném obalu. Výsledkem spolupráce s vrcholovými sportovci jsou nápoje představující zdravou alternativu nápojů běžně dostupných na trhu. Konkurenční výhodou produktů ISOLINE je absence konzervantů a přidaných cukrů. Nápoje obsahují pouze přírodní živiny a minerály prospěšné lidskému tělu. Tato česká společnost zamířila nedávno na crowdfundingový portál Fundlift.cz, kde investorům nabídla 7% úrok z cenného papíry.

79974ac7cff18d903f63ede8ce389a3e

Český výrobce kol Favorit chce na Fundlift.cz vybrat 10 milionů korun

V úterý 6. září 2016 se na českém crowdfundingovém portálu Fundlift.cz objevila světoznámá značka jízdních kol české výroby – Favorit Czechoslovakia – která chce vybrat částku 10 milionů korun. Investoři mají možnost získat až 7% úrok vázaný na čtyřletý dluhopis.

startupyard

Český StartupYard vybral 6,25 milionů korun

StartupYard, jehož kolébkou je stověžatá Praha, je jeden z nejúspěšnějších startupových akcelerátorů ve střední Evropě. Zhruba před třemi týdny se objevil na čerstvě spuštěné crowdfundingové platformě Fundlift.cz, přičemž minimální částka k investici byla 25 tisíc korun. StartupYard se snažil získat co nejvíce peněžních prostředků pro další růst.

fundlift

Česká crowdfundingová platforma Fundlift je spuštěná

Finanční skupina Roklen a investiční skupina Rockaway už několik let spolupracovaly na vývoji finanční platformy. Koncept projektu Fundlift byl představený téměř před rokem, ale zákazníci si museli na oficiální spuštění počkat. Od 31. května je první verze k dispozici, přičemž nabízí takzvané crowdfunding investice do nápadů. A výměnou za investici můžete získat přímý podíl v daném projektu.

Nahoru