Taky nechápete, proč vždycky v zrcadle vypadáte normálně, ale jakmile se pokusíte vyfotit, je to hrůza?

Taky nechápete, proč vždycky v zrcadle vypadáte normálně, ale jakmile se pokusíte vyfotit, je to hrůza?
Úžasná islandská příroda s holým mužským pozadím. Velice zajímavá kombinace, která má své ojedinělé kouzlo. Takový kalendář pro rok 2017 vytvořil český fotograf Ladislav Skála.
Lidé po celém světě si oblíbili foťáčky, které jsou schopné okamžitě vytisknout fotku. A jedním z nejnovějších modelů je také Lomo’Instant Automat.
Známý malíř, grafik a filmový tvůrce Andy Warhol s oblibou říkal, že v budoucnu zažije každý svých 15 minut slávy. I díky Instagramu je to v dnešní době skutečně možné.
Zakoupit si fotoaparát, vyfotit západ slunce a fotografii sdílet na sociální síti dokáže kdekdo. Nicméně prorazit se svými magickými snímky do světa se podaří jen málokomu. Velice úspěšným fotografem je Jan Sedlář, jehož fotografie zachycující přírodu obletěly přes internet celý svět.
Instagram posledního půl roku představuje jednu novinku za druhou a teď přichází další, kterou uživatelé určitě ocení. Fotky na něm se nově dají přibližovat, což doposud nebylo možné.
Vzpomínáte na doby, kdy jste z fotoaparátu vytahovali film a fotky si nechávali vyvolat? Viděli jste někdy, jak vypadá skutečné fotografické umění, když se snímky „vyrábí“ pomocí chemie v temné komoře?
Pilot a fotograf Santiago Borja vyfotografoval úžasný přírodní úkaz – bouři nad Tichým oceánem, když prolétal nad oblaky. Borja má rád tuto fotografii, která poukazuje na velikost a sílu blesků, stejně úžasné ale je, že nad bouří můžete letět, pozorovat ji, aniž byste se jí museli dotknout. Létání je někdy úžasné.
Každý den na nás Instagram chrlí stovky a tisíce nových krásných fotek. Tušili jste ale, že skoro žádná nádherná fotka nevznikne jen tak náhodou? Stojí za ní složitý proces rovnání…
Pokud patříte mezi vášnivé fanoušky fotografování, tato zpráva vám rozhodně vytvoří úsměv na tváři. Profesionální pluginy Nik Collection od společnosti Google, které jste mohli původně získat za 149 dolarů, což je v přepočtu cca 3600 korun mžete nyní získat zcela zdarma!
Umělec pocházející z Tokia pokračuje se svou sbírkou utěsněných párů ve vakuovém pytli s názvem ,,Flesh love returns“. Hal také nedávno postoupil do užšího výběru Sony World Photography Awards.
Fotograf Frank Herfort zachycujue surrealisické okamžiky v Rusku. Série ,,Time in Between – Fairy Tale of Russia” zobrazují krásné rozpory každodenního života v Moskvě, Petrohradě a dalších oblastech v Rusku. Každá fotografie zobrazuje určité tajemství, melancholii a absurditu.
V Číně existuje stovky měst, které mají téměř všechno, co by měl nabízet moderní městský prostor: komplexy luxusních apartmánů, mrakodrapy, galerie, zkrátka, všechno. Všechno, kromě jednoho podstatného faktoru a to jsou lidi.
Většina z vás je asi bude znát jako Polaroidy. Před několika lety by vás nenapadlo, že se s nimi v dnešní éře digitálních fotoaparátů a Instagramu setkáme. Opak se stal pravdou.
Společnost Mall.cz, kterou určitě všichni známe, použila ve svém newsletteru fotky od Dannyho Worma. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby o použití fotografie věděl aspoň Danny Worm nebo modelka a designérka Riwaa Nerona.
Fotograf Daniel Picard vytvořil sérii fotografií, které zobrazují, jak by asi vypadal každodenní život oblíbených superhrdinů, darebáků a jiných populárních postaviček. Tento typ fotografií se stává mezi fotografy čím dál tím oblíbenější.
Internetový portál Macforum.cz zná asi každý, kdo má rád značku Apple. Založil jej kdysi dávno Honza Březina. A právě s Honzou si dnes budeme povídat o tom, co obnáší vlastnit a provozovat fórum o produktech jedné z nejhodnotnějších značek světa.
Fotograf National Geographic – Aaron Huey – vyrazil v roce 2014 na cestu kolem West Coast. Vzal s sebou svého tehdy čtyřletého syna, s nímž chtěl sdílet zábavu. Koupil mu fotoaparát a byl neuvěřitelně nadšený, když ve svém synovi viděl potenciál.
Českému fotografovi Petru Bambouskovi se podařilo neuvěřitelné. Uspěl v jedné z nejprestižnějších fotografických soutěží světa. Nejen že do finále postoupilo dvanáct jeho fotografií, ale jedna se probojovala až do top sedmičky fotek všech savců a stala se motivem celé soutěže! Zdobí teď plakáty, web a facebookový profil soutěže.
Americký fotograf Eric Pickersgill odstranil smartphony a digitální zařízení z jeho fotografií, které zachycují každodenní život. Projekt pojmenoval „Odstraněno“. Jeho cílem je ukázat společnosti, jak je závislá na technologiích.