Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: fotbal

Soutěž o vstupenky na ME ve fotbale a bonus k tomu

Letos se všichni čeští sportovní fanoušci mají na co těšit. V květnu budou naši hokejisté bojovat v Moskvě a o měsíc později ukáže své síly tým našich fotbalistů. Po čtyřech letech se kluci opět objeví na Mistrovství Evropy ve fotbale a věrní fanoušci mají možnost držet jim palce přímo na stadionu.

Reprefotbal.cz: Česká fotbalová reprezentace má nový e-shop

17. července odstartuje ME ve fotbale hráčů do jednadvaceti let, a protože i mezi českými mladíky máme spoustu nadějí, měli bychom se jako správní fanoušci pořádně připravit. Kadeřábek, Krejčí, Skalák a další udělají vše proto, abychom viděli atraktivní fotbal i přesvědčivé výsledky.

Komu fandíme v Česku? Twitter zveřejnil mapu fanoušků Premier League

Fotbal je na Twitteru často řešeným problémem. A protože je to mezinárodní platforma, má kontrolu nad tím, o jakém týmu se mluví v jaké části světa, dali nedávno v Twitteru dohromady mapu, která krásně ukazuje, kde všude jsou fanoušci anglické Premier League. A pochopitelně jakému týmu fandí.

Ticketportal nevydržel zájem fanoušků o vstupenky na ME ve fotbale do 21 let

V České republice bude v červnu probíhat Mistrovství Evropy ve fotbale hráčů do 21 let a fotbaloví fanoušci jsou nadšení. Díky nízkým cenám vstupenek si totiž může tuhle podívanou dovolit naprosto každý. Zájemců je tolik, že z toho spadl Ticketportal.cz.

Snapchat ukazuje inteligenci svých uživatelů: Trenér poslal svému týmu video, na kterém masturbuje

Ať už Snapchat používáte či nikoliv, jistě si dokážete velmi dobře představit, jaké fotky si tam dospívající často posílají. Snapchat je naprosto ideální platformou, po které se šíří fotky ve spodním prádle či dokonce bez něj daleko lépe než třeba na Facebooku.

Twitter: Vyhrál MS ve fotbale, okamžitě udělal selfie

Německo vyhrálo Mistrovství světa ve fotbale 2014, když porazilo Argentinu 1:0 po prodloužení. A co se po takovém zápase musí udělat? Musí se dát najevo radost z vítězství. A Lukas Podolski to oslavil selfie na Twitteru. A nejednou.

OBRAZEM: Reakce fanoušků na fotbalový zápas Brazílie – Německo

Včera se hrál další zápas mistrovství světa ve fotbale, konkrétně již semifinále mezi Brazílii a Německem. A skončilo to drtivou porážkou Brazílie 1:7. To nechalo málokterého fotbalového fanouška chladným…

Zajímavý web #118: Historie mistrovství světa ve fotbale

Pokud jste fanoušky fotbalu, tak jistě sledujete i právě probíhající mistrovství světa ve fotbale. A pokud vám ani to nestačí, tak se můžete podívat na tento internetový projekt, který ukáže historii mistrovství až do roku 1934.

OBRAZEM: To nejvtipnější z mistrovství světa ve fotbale

Brazilské Mistrovství světa ve fotbale je skutečně významnou událostí. To dokazuje i obrovský počet informací, fotek a videí, které se na toto téma na internetu objevily. My vám přinášíme ty nejlepší z nich.

Twitter: Fotbalista Balotelli chtěl za pomoc Anglii pusu od královny

Základní skupiny Mistrovství světa ve fotbale v Brazílii se pomalu chýlí ke konci. Anglii se nedařilo, a tak musela spoléhat i na ostatní týmy – potřebovala, aby Itálie porazila Kostariku. A toho se hned chytl známý italský provokatér Mario Balotelli.

Logo skupiny Anonymous

Anonymous opět zasahují! Nyní proti MS ve fotbale v Brazílii

O hacktivistické skupině Anonymous jsme již pěkně dlouho neslyšeli. Jejich poslední velká akce byla proti zákonu CISPA. Nyní se ale znovu ukazují. Důvod? Mistrovství světa ve fotbale, které začíná již zítra v Brazílii.

Samsung Galaxy 11: Jak vypadá trénink na záchranu země?

Samsung se snaží propagovat #GALAXY11 již několik měsíců. O co vlastně jde? Jde o fotbalový zápas proti mimozemšťanům. A lidé samozřejmě ke svému úspěchu potřebují Samsung. A nyní se do boje přidává i nová vlajková loď od Samsungu, Galaxy S5.

Tisková zpráva: Huawei a Arsenal uzavřely globální partnerství

Huawei a Arsenal uzavřely globální partnerství Klub Premier League si vybral Huawei za svého oficiálního partnera a dodavatele chytrých telefonů [Londýn, Velká Británie, 17. ledna 2014]: Společnost Huawei, přední světový…

Samsung Galaxy 11: Fotbalová jedenáctka má zachránit svět před mimozemštany

Každý fotbalový manažer má jeden sen – složit ten nejlepší tým na světě. Nicméně zatím se to nikomu nepovedlo tak dobře jako Samsungu, který vysněný tým složil ve své reklamě na Samsung Galaxy 11.

Fotbalový sniper

Fotbalový sniper
Nahoru