Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Foťák

Vědci vyvinuli foťák, který se vleze do kreditky nebo supertenkých mobilních telefonů

Skupina vědců z houstonké Rice Univerzity vyrobila prototyp fotoaparátu FlatCam, který může být tenčí než mince. Na rozdíl od klasické konstrukce totiž nevyžaduje objektiv, který hloubku přístroje zvětšuje. FlatCam funguje podobně jako pinhole, který se taktéž obejde bez objektivu.

Něco pro dámy: Parfém od Sony, se kterým si vyfotíte selfie

Selfie tady, selfie támhle. Třeba na Lidovkách teď běží souboj selfie. Selfie fotky jsou totiž dneska úplně všude. Už tady byla spousta rad o tom, jak je co nejlépe vyfotit. Prodávají se dokonce i takové věci jako speciální sada pro focení selfie. Ale Sony chce zajít ještě dále.

Fotoaparát pro jinak orientované

Znáte fotoaparáty Nikon? Jako každé jiné i řada S2800 je dostupná v různých barvách. Nikon S2800 tak můžete objevit černý, červený, stříbrný, fialový, černý, … nebo buzničkový. Ano, opravdu čtete dobře. Že nevíte, co si pod tímhle názvem představit za barvu? Tak to čtěte dále.

10 neobvyklých fotoaparátů, na které už čas zapomněl

10 neobvyklých fotoaparátů, na které už čas zapomněl

Pokud nejste opravdu vášnivým fotografem, vaše fotografické vybavení pravděpodobně neobsahuje nic jiného než fotoaparát a smartphone. Především ten smartphone má v dnešní době velkou váhu, protože vám zastupuje několik zařízení, která byste dříve museli mít samostatně. Dříve lidé mívali své speciální milované foťáčky a byli na ně patřičné hrdí. Byly to kolikrát totiž opravdu originální kousky
Nahoru