Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: foodporn

Nakrmte potřebné odstraněním fotky jídla z Instagramu

Mysleli jste si, že hlad nezaženete lajkem nebo sdílením? No, většinou to tak bývá a aktivita na sociálních sítích nikomu v reálném světě nepomůže.

Fotíte si jídlo na Instagram? IKEA se vám v reklamě směje

Patříte mezi ty, co ochotně stráví několik minut aranžováním jídla kvůli jediné fotce na Instagram? Jestli ne, tak někoho takového určitě aspoň znáte. Ti chudáci si dají tolik práce s něčím, co vzápětí stejně sní. Ale asi jim to za ty lajky stojí. Je to trochu absurdní, na což poukazuje ve své reklamě i IKEA.

Internetová senzace: Koblihy ze sushi

Po internetu se šíří nový trend, po kterém se vám budou sbíhat sliny. Musíte nám dát vědět do komentářů, jestli jste dostali chuť na sladké nebo na slané. Je to totiž docela diskutabilní.

V Německu může být nelegální sdílet fotky jídla na sociálních sítích

Pro všechny z vás, kteří si v restauraci vyfotí každé přinesené krásně vypadající jídlo a pochlubí se přátelům na sociálních sítích, máme špatnou zprávu. Tedy aspoň pokud pojedete na dovolenou do Německa. Mohli byste tím totiž porušit zákon.

Přestaňte si fotit jídla na Instagram, máte je jíst, říkají majitelé restaurací

Šéfkuchaři a majitelé restaurací rozjíždějí kampaň, ve který chtějí ukončit kulturu “foodporn” a zakázat mobilní telefony a následné focení jídla v jejich restauracích. Jídlo se má jíst a ne fotit. Ale je to vlastně reklama zadarmo, když jste s jídlem spokojeni, vyfotíte si ho, přidáte polohu, kde jste a krásná reklama je na světě.

Nahoru