Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: FitBit

Inteligentní hodinky Fitbit Flex 2 vybuchly a poranily zápěstí majitelky

Sice vybuchování a samovznícení je parketa jihokorejské společnosti Samsung, ale do tohoto řemesla mu začal fušovat startup Fitbit vyrábějící inteligentní hodinky. Dina Mitchell z Wisconsinu v nedávném rozhovoru uvedla, že během čtení její oblíbené knihy jí začaly hořet na ruce hodinky Fitbit Flex 2 a že utrpěla popáleniny druhého stupně.

Fitbit kupuje dalšího výrobce chytrých hodinek Vector

Výrobce fitness hodinek FitBit získal další společnost vyrábějící chytré hodinky. Pouhý měsíc po tom, co společnost Pebble vydala prohlášení, v kterém potvrdila akvizici FitBitem, přichází další zpráva o tom, že sanfranciská společnost kupila londýnskou firmu Vector. Kupní cena nebyla zveřejněna.

Pebble končí. Nové modely už nikdo nedostane, záruku pro současné hodinky není možné vymáhat

Společnost Pebble vydala oficiální prohlášení, ve kterém potvrzuje akvizici konkurenčním FitBitem. Získané peněžní prostředky (mluví se o 40 milionech dolarů) Pebble použije na splacení dluhů, přičemž jako samostatná firma končí. FitBit si z Pebble vezme pouze duševní vlastnictví, pár softwarových inženýrů a operační systém.

Pozor na fitness náramky! Lze se do nich snadno nabourat

Účelem fitness náramků a hodinek je monitorovat vaši denní aktivitu – běh, spánek, spálené kalorie atd. Jenže jedna studie krásně ukazuje, že všechna tato data pak mohou být posílána dál.

Žena při sexu použila náramek FitBit a výsledný graf zveřejnila na internetu

Sportovkyně se rozhodla netradičně vyzkoušet novou hračku zvanou FitBit. Fitness náramek má sloužit především ke sportu. Nicméně, žena se rozhodla použít ho při sexu. Svůj výkon zveřejnila na Reddit, kde působí jako editorka. Jednotlivé křivky grafu okomentovala tím, co se v daném okamžiku dělo. Aktivita trvala 8 minut a 59 sekund, což jí ostatní uživatelé kritizovali.

Jak nositelné technologie ovlivní svět startupů?

Jak nositelné technologie ovlivní svět startupů?

Google Glass nebo Nike+ FuelBand patří mezi první produkty odvětví tzv. nositelných technologií moderního typu. Jedná se o novou oblast informačních technologií, která je pro mnohé vzrušující – zejména pro podnikavce, kteří se chystají vstoupit na toto nové území s vlastním nápady a produkty.
Nahoru