Rumblr je aplikace pro rekreační bojovníky. Aplikace vám vyhledá náhodného soupeře, setkáte se a poté jednoduše ,,odejdete“. Pomocí aplikace také můžete sledovat pouliční boje v blízkém okolí.

Rumblr je aplikace pro rekreační bojovníky. Aplikace vám vyhledá náhodného soupeře, setkáte se a poté jednoduše ,,odejdete“. Pomocí aplikace také můžete sledovat pouliční boje v blízkém okolí.
Policie v Pekingu zastavila provoz továrny, která vyrobila přes 41 000 falešných iPhonů v hodnotě 464 milionů korun. Hodně jich mířilo do zahraničí a byly vydávány za originály.
Znáte na Facebooku něco otravnějšího než neustále žádosti přátel, ať si jdete něco zahrát? Pravděpodobně ne. Jednoho muže to naštvalo až natolik, že ženě, která mu posílala žádosti na hru Candy Crush, ustřelil obě nohy. Trochu brutální, že? A lidé po celém světě tomu věří.
Není tak fejkové klasiky, jako je Louis Vuitton, Adidas nebo Puma. Tam alespoň člověk hned pozná, s čím má tu čest. Napodobeniny produktů Apple oproti tomu bývají zdařilé. Což nejsou případy, o kterých je tento článek.
Je vcelku logické, že falešné kopie se objevují nejčastěji u dražších smartphonů. Kdo by dělal kopii mobilu za tři tisíce, že? Zato takových falešných iPhonů byste na internetu objevili… Ovšem nekopírují se jen iPhony. Jak tedy poznáte, že kupujete originál?
Znáte web The Onion? Zdánlivě vypadá jako běžný zpravodajský portál a pokaždé tam najdete spoustu zpráv, které vás zaujmou hned po přečtení titulku. A víte proč? Protože tyhle zprávy jsou kompletně vymyšlené. Jenže vy to možná nepoznáte a pak nepravdivé informace začnete šířit dále. A lidé ve vašem okolí zase nebudou vědět, že The Onion není žádný zpravodajský portál, a tak zpráva půjde ještě dál. Pak někoho možná napadne, že je zvláštní, aby se zpravodajský portál jmenoval „Cibule“.
Poslední dobou se o ničem jiném nemluví. A to o novém iPhone 6 Plus. Zatímco v první části září se mluvilo o tom, že nikdo takto velký iPhone nečekal, nyní se mluví o jeho nečekaných vlastnostech. Dá se říci, že se všichni smějí Applu jenom kvůli tomu, že se jim nepodařilo vyladit vlastnosti nového iPhonu. Ohýbá se. Ale je to vůbec pravda? Není to jeden velký vtip?
Smrt české zpěvačky otřásla evidentně všemi sférami lidské populace. Proto se netřeba divit, že česká politička Jana Bobošíková na svůj facebookový profil sdílela video, které má údajně ukazovat, jak tato zpěvačka drasticky zemřela pod koly vlaku.
Hvězdy a hvězdičky showbyznysu mají na sociálních sítích obvykle tisíce fanoušků. Facebook, Twitter, Instagram. Fanoušci sledují každé jejich slovo a každou fotku. Jenže občas je těžké rozeznat, zda je profil pravý. Objevuje se totiž čím dál více těch falešných. Vždyť to není vlastně až tak těžké založit nějaký účet a občas na něm publikovat nějakou fotku staženou z internetu. A navíc na tom ještě můžete vydělat! Tedy aspoň tak si to představoval jeden slovenský vtipálek…
Stejně jako občas objevíte velmi zajímavé záběry s pomocí Google Street View, dají se nečekané objekty najít i na Google Earth. Tentokrát se jedná o ženu, která žila sedm let sama na opuštěném ostrově. Kdo ji objevil a jak to s ní dopadlo? Začtěte se, protože se na konci dozvíte nečekané. Celá senzace pro vás pak možná ztratí své kouzlo. Ale nepředbíhejme…
Jak byste se na vašem místě zachovali vy, kdyby vám někdo nabídl tu nejtěžší práci na světě? Co obnáší? Nutnost být dostupný 24 hodin denně, 365 dní v roce… dále nulové finanční ohodnocení, apod.? Vzali byste?
Pamatujete si dívku, která dala výpověď pomocí suché mazací tabule a fixy? Dívku, které v práci říkali HOPA – Hot Pieces Of Ass? Jenny přichází zpět a opět nám přináší pár fotek. Co si pro nás připravila tentokrát?
Celým světem koluje 16 nepovedených log, které mají různé dvojsmysly, které si ani majitelé firem neuvědomují a loga dávají všude kam můžou. Mezi těmi, již zmiňovanými dvojsmyslnými logy, nalezneme i například Olympijské hry v Londýně, apod.
Češi vždycky byli koumáci. A pro pražské taxikáře to platí dvojnásob. A dvojnásob většinou platí i turisté, kteří mají tu smůlu, že zavítají do našeho hlavního města měst (do Prahy) a ještě navíc mluví anglicky. To je známka toho, že jetřeba vytasit tzv. AAA Taxi Prague Turbo Meter.