Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Facebook videa

Facebook umožnil live streaming široké veřejnosti

Sociální síť Facebook rozšiřuje možnost live streamingu pro všechny uživatele iOS. Společnost už s živými videi experimentovala minulý rok, ale teprve letos se tato funkce stane dostupnou široké veřejnosti.

Jak Facebook vydělává díky kradeným videím z YouTube?

Na Facebooku se denně setkáváme se spoustou sdílených videí. Faktem ale je, že Facebook takto denně doslova ukradne miliardy zhlédnutí na YouTube.Uživatelé Facebooku totiž denně vkládají na Facebook videa, která stáhli z YouTube, jakoby jim patřila. A sociální síť problém prakticky neřeší. Jen v prvním čtvrtletí roku 2015 bylo takto ukradeno 725 z 1000 nejsledovanějších videí z YouTube.

FACEBOOK: Nové funkce pro publikaci videí na firemních stránkách

Facebook se v posledních týdnech zaměřuje především na videa. Aktuálně potěší správce firemních facebookových stránek, neboť přináší spoustu nových nástrojů pro publikaci videa. V následujících řádcích si prozradíme, o jaké změny jde….

Video s kočkami, které si na Facebooku nasdílelo přes 220 000 uživatelů

Video s kočkami, které si za necelý měsíc na Facebooku nasdílelo více než 220 000 uživatelů. Více snad netřeba dodávat. Aneb ukázka toho, jak se i osobní videa samotných uživatelů mohou svévolně šířit po internetu.
Nahoru