Štítek: Facebook novinky

Facebook ve své aplikaci testuje spodní navigační panel

Sociální síť Facebook testuje ve své mobilní aplikaci novinku, o které informoval jeden z uživatelů na Google+. Ve spodní části aplikace vidí navigační panel, který by se mohl objevit i ve finální verzi aplikace.

Facebook představuje lepší zobrazení vertikálních videí na mobilech

Uživatelé sociální sítě Facebook jsou nepoučitelní, což si samotná sociální síť začíná uvědomovat. Přestože horizontální videa působí mnohem lépe, neboť se na mobilních telefonech i na desktopech lépe zobrazují, uživatelé si nenechají říct a stále natáčí videa ve vertikální poloze. Facebook se rozhodl, že začne vertikální videa na mobilech zobrazovat lépe.

Facebook vylepšuje algoritmus. První se vám zobrazí příspěvky s hodnotnějšími informacemi

Sociální síť Facebook neustále ladí algoritmus news feedu, přičemž poslední změny by měly být pro uživatele velice užitečné. Zobrazovat by se vám měly nejprve relevantní příspěvky, které vás budou skutečně zajímat.

Facebook představuje nový design

I když možná nepozorujete žádné změny, největší sociální síť Facebook se mění každým týdnem, byť jen maličkostí. Například minulý týden začal měnit design stránek. Hlavním důvodem těchto změn je, aby byli lidé se sociální síti co nejvíce spokojení. A nyní se představila další plošná aktualizace, která se dotýká oken zpráv.

Facebook v Austrálii testuje nové seřazení news feedu podle témat

Facebook v Austrálii testuje novou verzi news feedu. V pátek (17. června 2016) si spousta australských uživatelů všimla, že v news feedu se jim jako první zobrazují vybraná témata, a to jak na desktopové verzi, tak i v mobilní aplikaci.

Facebook usnadní ignorování virálních příspěvků

Facebook provedl další úpravy. Tentokrát svým uživatelům umožní snáze ignorovat určité typy příspěvků, které jsou zobrazovány, když si prohlížíme hlavní stránku a které často nenávidíme. Tato změna prý vyplynula z průzkumu, který sociální síť provedla mezi svými příznivci.

Tlačítko sarkasmus na Facebooku? Už se na něm pracuje, řekl Mark Zuckerberg

Mark Zuckerberg, jeden z nejbohatších lidí světa a zakladatel největší sociální sítě, v úterý odpovídal na otázky svých fanoušků. Během jedné hodiny zodpověděl 16 otázek, přičemž otázky položili například i zpěvačka Shakira a miliardář Richard Branson. Odpovědí se dočkaly dokonce otázky, jak nejlépe se učit čínsky, nebo co se stalo s financemi, jež věnoval na charitu.

Facebook: Podívejte se, kdo z vašich přátel se nachází v okolí

Facebook včera představil novou funkci, kterou nazývá Nearby Friends. Ta vám umožní vidět, jak daleko se nacházíte od svých přátel, po omezenou dobu s nimi můžete sdílet svou polohu. Samozřejmě se zase objevily obavy o ochranu osobních údajů a soukromí. Ale Facebook si od funkce slibuje, že by mohla lidem především pomoct, aby spolu zase trávili více času v reálném světě místo online. Uživatelé iOS a Androidu to budou moci vyzkoušet už v následujících týdnech, takže uvidíme.

Kreativní dorty, které nerozeznáte od skutečnosti

Možná jste ten typ, kterému každé narozeniny dávají ten samý popř. téměř podobný dort. Určitě je vám to velice líto, neboť víte, že nemůžete čekat nějakou “bombu”. Ale jak vlastně taková to bomba vypadá? Podívejte se na následující fotky a zjistíte to…

Facebook: Změna vzhledu stránek

Není to tak dávno, co Facebook oznámil redesign News Feedu, a už přichází další změna. Tentokrát by se měla týkat především firem a správců stránek. Facebookové stránky se totiž dočkají nového designu.

Padejede

Když pade jede. Unikátní český experiment pro stalkery

Zajímali jste se někdy o to, jakou cestu asi vykoná každá mince, kterou při placení pustíte do oběhu? Asi ne. Já taky ne. Nicméně někomu to jistě nedalo spát a…

Další způsob jak vás hackeři mohou okrást na Facebooku, využijí důvěry vašich přátel

Objevil se nový a další způsob jak vás mohou hackeři okrást na Facebooku. Nabourají se na váš profil, požádají vaše přátele o telefonní čísla a na ně pošlou ověřovací kód k platbě. Během několika minut si hackeři mohou pěkně přivydělat.

Astronomická cena Facebooku za nevýdělečný Snapchat smetena ze stolu

Facebook nedávno nabídl Snapchatu astronomickou cenu, když přistoupí na jejich nabídku. Snapchat si nyní musí vytvořit byznys model, aby se za pár měsíců neobjevila stejná aplikace, akorát pod vedením Facebooku.

Facebook bude sledovat i váš kurzor myši

Seriál sledování uživatelů na Facebooku pokračuje. Nedávno analytici sociální sítě oznámili, že testují technologii sledování kurzoru myši, která by měla zanalyzovat chování uživatele. Asi je zřejmé, že hlavním cílem je získat co nejvíce reklam a peněz.

Chatovací místnosti na Facebooku

Chatovací místnosti na Facebooku

Facebook buduje novou funkci s kódovým označením „Host Chat“. Ta by měla uživatelům umožnit vybudovat chatovací místnosti, do kterých se budou moci bez pozvání připojit jejich přátelé. Funkce je v současné době ve fázi testování. Je to od Facebooku zřejmě dobrý krok, jak přimět své uživatele, aby na něm trávili ještě více času chatováním.
Facebook novinka: Náhled na skupiny a uživatele.

Facebook novinka: Náhled na skupiny a uživatele.

Vývojáři Facebooku přišli s další novinkou. Tento týden jste si mohli všimnout, že po najetí kurzoru myši na skupinu, stránku, nebo uživatele, se vám zobrazí v malém okénku informace. U skupin a stránek se zobrazí kolik má členů a kdo z vašich přátel je jejím členem. U náhledu uživatelů se zobrazí jeho fotka...
Nahoru