Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Facebook infografika

Nejlepší infografiky o Facebooku: Jak si zabezpečit účet a jak na firemní stránku

Infografiky přinášejí velké množství informací bez nutnosti číst dlouhé odstavce textu. A co navíc, člověk mezi nimi nemusí hledat souvislosti. Infografika mu je totiž naservíruje přímo pod nos. Jedním z nejoblíbenějších témat infografik jsou sociální sítě, v čele s Facebookem.

Infografika: 65% lidí při nákupu dárku se inspiruje na sociálních sítích

Jak jsme vůbec nakupovali před internetem? Dnešní konzumenti to mají jednoduché – přátelé, rodina a další nepřímo napovídají podle svých akcí na Facebooku nebo Pinterestu. Infografika společnosti Crowdtap popisuje nákupy…

Infografika: 9 typů uživatelů Facebooku

Infografika: 9 typů uživatelů Facebooku

Jistě znáte takového člověka, který si vytvořil účet na Facebooku v roce 2009 a dosud se ho nedotkl. Nemá žádný profilový obrázek. Nikdy neaktualizuje svůj stav. Maximálně ho někdo občas označí na fotografii. Nebo takový typ: Tiše čeká. Nelikuje žádné příspěvky a nevyjadřuje se. Ve skutečnost na Facebooku našlapuje velmi opatrně a zlehka, tiše soudí vaši postavu z vašich fotek z dovolené. Je to tichý pozorovatel.
Infografika: Online boje sociálních sítí

Infografika: Online boje sociálních sítí

Znovu a znovu se sociální sítě snaží mezi sebou bojovat. Bojují, kdo bude lepší, kdo nabídne uživatelům více možností, kdo bude zábavnější. Některé z těchto online bitev jsou uvedeny v infografice, kterou zpracoval HootSuite.
Infografika: Jak se chovají firmy na sociálních sítích?

Infografika: Jak se chovají firmy na sociálních sítích?

Jaké sociální sítě využívají firmy nejčastěji? Jak moc jsou pro ně důležité sociální sítě a jakou jim přikládají různé společnosti váhu? K čemu nejčastěji využívají Facebook, Twitter, LinkedIn nebo Google +? To vám prozradí následující infografika.
Infografika: 5 věcí, které musíte vědět o Facebook Home

Infografika: 5 věcí, které musíte vědět o Facebook Home

Stále více se dnes mluví o Faceboo Home - o novém facebookovém rozhraní, které má umožnit uživatelům z jakéhokoliv místa komunikovat se svými přáteli na sociálních sítích a sloužit jako plnohodnotná platforma, jsme vás již informovali. Pokud však neradi čtete recenze, autoři této infografiky pro vás připravili stručný přehled 5 nejdůležitějších inovací a novinek, které přináší Facebook Home.
Infografika: Jak si vede vaše stránka na Facebooku?

Infografika: Jak si vede vaše stránka na Facebooku?

Porovnejte jednotlivé metriky vašich stránek na Facebooku, které spravujete. Dozívte se, jakou interakci by měly mít vaše stránky, pokud mají do 1 000 fanoušků. Kolik průměrně vypublikují zpráv stránky s 10 000 fanoušky. A mnohé jiné. Ostatně - mrkněte na to sami.

Infografika: Kolik času trávíme na sociálních sítích?

Zajímá vás, kolik času ale skutečně trávíme v sociálních sítích a co při tom děláme?
Nahoru