Štítek: Facebook fotky

HOAX: Facebook začne používat vaše fotky v reklamách

V roce 2011 se začala šířit fáma, že sociální síť bude používat fotografie uživatelů v inzerátech. Varování se šířilo mezi uživateli formou klasického řetězového dopisu, přičemž ve skutečnosti se jedná pouze o poplašnou zprávu neboli HOAX. Sociální síť Facebook podmínky týkající se tohoto tématu nezměnila.

Je moudré zveřejňovat či posílat své nahé fotky na Facebooku?

Ve 21. století tohle je, bylo a bude ještě dosti probírané téma – hanbaté fotky na sociálních sítích. Chlubit se s nimi anebo je vůbec nefotit?

Nejpoutavější příspěvky na Facebooku jsou z 93% fotky

Nejpoutavější příspěvky na Facebooku jsou z 93% fotky

Ukazuje se, že dnes už fotografie nevydají jen za tisíc slov, ale i za několik milionů facebookových liků, komentářů a sdílení. Pro lidi, kteří se o to trochu zajímají, to není zrovna nejnovější zpráva, Socialbakers uvedli již v srpnu loňského roku, že 85% nejúspěšnějších facebookových příspěvků byly fotky. Ale jak jsme na tom o rok později?
Mobil s Androidem odemknou grimasy

Mobil s Androidem odemknou grimasy

K odemknutí svého Android telefonu nebo tabletu nebudete za chvíli zřejmě potřebovat nic jiného, než nějakou svoji speciální grimasu. Google si přihlásil patent naznačující, že by uživatelé místo hesla mohli jen vypláznout jazyk či nakrčit nos.
5 věcí, které by se měly změnit na mobilním Facebooku

5 věcí, které by se měly změnit na mobilním Facebooku

Na začátku roku Facebook předběhl Google Maps a stal se nejvíce používanou mobilní aplikací v USA. V nedávné době také představil kontroverzní mobilní rozhraní Facebook Home, který začátkem tohoto týdne zaznamenal 1 milion stažení. Ať už bez něj nemůžete žít nebo ho nenávidíte, tak či tak je Facebook základním kamenem chytrých mobilních telefonů.
Znáte rozměry cover fotky, velikost profilové fotky nebo rozměry highlighted posts?

Znáte rozměry cover fotky, velikost profilové fotky nebo rozměry highlighted posts?

Znáte velikost svých bot? Pokud jste administrátorem nějaké Facebookové stránky, také byste měli zpaměti znát velikosti cover fotky, profilové fotky nebo rozměry highlighted post. Pokud si ovšem nepamatujete ty správné rozměry, nezoufejte. Vždy můžete použít tento náš užitečný obrázek. My to nikomu nepovíme.
Nahoru