Dnes vyšlo 1 článků

Štítek: Facebook Fanoušci

Novinka pro správce FB stránek: Nyní můžete zvát lidi na své stránky

Získat nové fanoušky na facebookovou stránku je poměrně těžké, zejména pokud nechcete platit za reklamu. Při založení nové stránky na sociální síti můžete pozvat pouze své přátele. Nicméně sociální síť nyní zpřístupnila možnost pozvat také fanoušky, které v přátelích nemáte. Otázkou však zůstává, zda se jedná o novou funkci pro správce stránek anebo pouze o chybu.

Rozdáváme zadarmo aneb kolik lidí téhle blbosti ještě věří

Lidská blbost snad nezná hranic. Nebo jak jinak si vysvětlíte, že se v Česku stále ještě nachází tisíce hloupých ovcí, jak je nazval Daniel Dočekal ve svém příspěvku? On včera psal, že jen na jedné stránce je těchto ovcí 16 tisíc. Dnes už se můžeme bavit o větším čísle. Ano, ovce se nám asi množí.

Stránky na Facebooku budou brzy za dosah svých příspěvků platit

Facebook nám to dává jasně najevo, ale trochu nám trvalo, než jsme si toho všimli. Už od října pomalu klesá dosah příspěvků stránek. A bude ještě hůře. Můžete se připravit na to, že brzy za jejich dosah budete platit.

Jsou reklamy na Facebooku plýtváním peněz?

Po internetu se v poslední době rychlostí blesku šíří šokující video. V Česku to tedy až tak závratná rychlost není, protože se přece jen jedná o video v angličtině, ale i tak. Jde v něm totiž o něco hodně zajímavého. Vlogger v něm má prý důkaz, že reklamní program Facebooku je podvod!

Brýle pro Noaha

Facebooková stránka podporuje Noaha v nošení brýlí

Malý chlapec se rozbrečel, když mu bylo sděleno, že bude muset nosit brýle. Měl strašný strach, že se lidé budou jeho čtyřem očím smát. A tak se iniciativy chopila jeho schopná maminka a vytvořila na Facebooku stránku, která dokazuje, že nosit brýle není žádná ostuda.

Ukažte počet vašich Facebook fanoušků offline!

Ukažte počet vašich Facebook fanoušků offline!

Gadget Fliik vyvinuli lidé ve Smiirl a jeho zaměření je perfektní pro fanoušky stránek a sociálních sítí, jejichž životy se přesto odehrávají převážně offline.
Nahoru