Štítek: Exekuce

PŘEDSTAVUJEME: KontrolaExekuce.cz – okamžité ověření informací z registru exekucí

Exekuce na vás může být uvalena, ani nevíte jak. V dnešní době má spousta lidí finanční problémy a o nařízení exekuce ze začátku vůbec nemusíte vědět. Oznámení vám může dojít až společně s exekučními příkazy a tehdy už jde fakt do tuhého. Finanční potíže je potřeba řešit co nejdříve, jinak se začnou zvětšovat. A právě proto byste si exekuce na své jméno měli při jakémkoliv podezření zkontrolovat.

Jaká je skutečná cena fotky ve fotobance? (2/3)

Jednou ze společností, které si doslova oblíbily lov webů s nelegálními fotografiemi jsou fotobanka Profimedia (český zástupce fotobanky Corbis a několika dalších) a spolupracující vymáhací společnost Logicall, respektive společností Isifa (český zástupce fotobanky Getty Images a několika dalších fotobank).

Telefónica čelí exekuci, kdo za to může?

Telefónica čelí exekuci, kdo za to může?

Telefónica Czech Republic, která provozuje mobilní síť O2, čelí exekuci kvůli odpojení více než 5000 datových SIM karet společnosti 4Call. Proč je odpojili? Protože jim prý dluží více než 23 milionů Kč. To už je i pro Telefónicu slušný balík peněz, a tak se rozhodla to radikálně řešit. Ovšem 4Call tvrdí, že chyba opravdu není na jejich straně.
Z letní lásky se můžete probudit až v pohřbený v rakvi !

Z letní lásky se můžete probudit až v pohřbený v rakvi !

Hezká dívka je sice fajn, co si více přát, ale probudit se v dřevěné truhle metr pod zemí již to je depresivní.
Nahoru