Štítek: Etnetera

SmartMeter.io: Otestujte si web, aby už nikdy nespadl

Je prakticky nemožné otestovat výkon webu bez použití nějakého programu, který generuje tisíce virtuálních uživatelů. Jen tak lze zjistit, zda web nápor vydrží a co přesně dělá problémy. A k tomu účelu společnost Etnetera představila novinku SmartMeter.io.

Etnetera díky akvizici míří na mobilní trh

Etnetera a.s. se zaměřuje na vývoj a správu webových řešení. Kromě toho jejich skupina firem řeší ještě několik dalších odvětví – konzultace on-line byznysu a webovou analytiku, e-learningové aplikace a videoprodukci, prodej a servis IT a Apple zařízení atd. Nákupem 30% podílu ve firmě Letsgood.com s.r.o. plánují více vstoupit také na mobilní trh.

Tisková zpráva: Etnetera kupuje společnost AppSatori a doplňuje portfolio svých služeb

Etnetera strategicky vstupuje do společnosti AppSatori a doplňuje portfolio svých služeb Chce se více zaměřit na nasazování Google technologií do firem  Praha, Česká republika, 18. června 2014 – Skupina ETN…

Tisková zpráva: Etnetera vytvořila pro O2 nový portál O2 Videotéka pro legální půjčování a sledování filmů

Společnost Etnetera a.s., přední česká společnost, která vytváří weby, vytvořila pro svého klienta, operátora O2, nový portál pro půjčování a sledování filmů O2 Videotéka www.o2tv.cz/videoteka. Uživatelé si zde mohou od…

Pavel Ungr: Weby nemají být na předních pozicích, protože si to zaplatí, ale protože si to zaslouží

Odjakživa bojuje s Pandami a Tučňáky. Nemá rád SEOmaty. A jeho zase moc nemilují SEO šamani z Webtrhu. Na kouzla příliš nevěří. Věří pouze v dobré SEO (protože SEO je dobro)….

Nahoru