Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Ericsson

Nokia odkoupí konkurenční společnost Alcatel-Lucent

Nokia oznámila záměr odkoupit vybavení konkurenční společnosti Alcatel-Lucent za bezmála 16 miliard eur (což je téměř 430 miliard korun – nepředstavitelné číslo). Cílem Nokie je stát se v budoucnu konkurentem…

Zuckerberg chce internet pro všechny: zakládá internet.org

Zuckerberg chce internet pro všechny: zakládá internet.org

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg se spojil s 6 technologickými giganty, aby společně založili iniciativu internet.org Jejím cílem je internet úplně pro všechny - chtějí zpřístupnit internet 4 miliardám lidí, kteří zatím nejsou připojeny.
Konec smartphonů – kdy už smartphone nebude „phone“?

Konec smartphonů – kdy už smartphone nebude „phone“?

Udělejte si chvilku, abyste zvážili, jak používáte svůj smartphone. Kromě volání jej můžete používat pro celou řadu aktivit jako je fotografování, čtení emailů, hraní her, sledování videí a spoustu dalších. Nicméně stále se mu říká smartPHONE – tedy telefon. Není smartphone (chytrý telefon) trochu zastaralým termínem pro zařízení, které dnes používáme?

Ericsson koupí od Microsoftu firmu Mediaroom

Ericsson (obchodující na burze NASDAQ: ERIC) se dohodl s Microsoftem (burza NASDAQ: MSFT) na odkoupení jeho firmy Mediaroom, jež poskytuje televizní technologie, které využívá řada předních mezinárodních provozovatelů televize, např. firmy AT & T U-verse ®, Entertain of Deutsche Telekom, Telefonica, TELUS Optik TV (TM) a Swisscom.
Nahoru